Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire hatásosak ezek a...

Mennyire hatásosak ezek a hasizom erősítésére?

Figyelt kérdés
[link] ezt még nem csináltam, ma kezdeném. Az abs workout nevű appot 3. napja csinálom. Ha ezt a 2 dolgot együtt csinálnám, mikorra lenne eredménye? Vékony vagyok, 187 cm 65 kg. Csak azt a kis zsírréteget kell leedzenem a hasamról...
2018. szept. 26. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Az apposat minden nap csinálnám, amit linkeltem, azt meg heti 3x-szor.
2018. szept. 26. 08:38
 2/5 anonim ***** válasza:
187 cm 65 kg és zsír van a hasadon? Fura egy lény vagy te akkor :D
2018. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hasazol, még nem fog a zsírbonnan eltűnni
2018. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zsírréteget akarsz leszedni a hasadról, akkor ezek mind hatástalanok, mert ahhoz diéta kell, nem hasizom erősítés. Ha viszont te 187 cm és 65 kg vagy, akkor nem hiszem, hogy a zsírréteggel van gond, csak azért tűnik úgy, mert nincs rajtad semmi más, csak csont, víz és bőr . Ilyen testtömegindex-szel te már-már kórosan sovány vagy, legyen akármilyen jó a testzsír-százalékod nem csak zsír, de valószínűleg egy deka izom sincs rajtad, nem csak a hasadon, de máshol sem. Szóval igen, számodra ezek hatásosak a hasizmod erősítésére. De azt javaslom, a többire is kezdj el gyúrni, mert hiába csinálsz kockahasat, hülyén néznél ki , ha a hasadon kívül máshol nincs semmi izmod :)
2018. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pffff anorexia nervosa...mit akarsz leszedni a hasadról? 163/65 vagyok nő és nem vagyok zsíros, a hasamon nincs zsír ....bakker behalok ezen a sok betegen!
2018. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!