Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a magyarázat arra, hogy a...

Mi a magyarázat arra, hogy a testépítők között jóval magasabb a melegek aránya mint a normál lakosság körében?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 14:45
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Megkeresem neked. De gondolom most azért vagy ezért ennyire oda és azért nem akarsz hinni nekem, mert te magad is érzed magadon, hogy valami más. Semmi baj. Ezen a fázison minden meleg keresztül megy, eleinte teljesen normális, hogy nem akarod elfogadni magad és tagadod.

Ez idővel változni fog, sokkal könnyebb lesz, még fogsz békélni magaddal :)

2018. okt. 10. 20:10
 12/56 anonim ***** válasza:
83%

Rossz helyen jársz, de nagyon. Ha valamit kijelentesz, akkor alá kellene valamivel támasztani. Nincs alapja a teóriádnak.

Attól, hogy téged bámulnak a zuhanyban és esetleg tegyük fel, hogy tényleg melegek azok az emberek, attól még nem lesz igaz az, hogy a testépítők között nagy a melegek aránya.

A te egyedi helyzetedről nem lehet általános konzekvenciát levonni az egész testépítő közösségre.

2018. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem gondoltam volna, hogy a gyakorikérdesekre való posztolás olyan feltételekkel lehetséges csak mint ha tudományos publikációk írnék. Mekkora a gyakori impakt faktora? Haaha
2018. okt. 10. 20:37
 14/56 anonim ***** válasza:
76%

Azt kérdezted mi a magyarázat, arra, hogy sokkal több a meleg a testépítők körében. Én meg csak annyit kértem támaszd alá. Csak arról van értelme társalogni, ha úgy tetszik vitázni, ami megalapozott. Ugyan a Gyakorin vagyunk, de szerintem itt is élnek azok az elvek, amik egy szóbeli vitában. Ha dumálsz egy ismerősöddel, annak sincs nagy jelentősége, mint ahogy a gyik-es társalgásnak sem. De ha az a bizonyos ismerős egy kicsit kritikusabb, akkor megkérdi, hogy mire alapozod ezt.


Ha nincs kézzel fogható bizonyíték, akkor helytálló válaszokat se lehet írni, maximum tapogatózunk a levegőben.

2018. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Jó elhisszük, hogy te nem vagy meleg. Oké. Attól még mások rengetegen azok a terembe. Nekem nem kell itt bizonygasd se azt, hogy hetero vagy se azt, hogy intelligens.
2018. okt. 10. 21:14
 16/56 anonim ***** válasza:
67%

Nem bizonygatok semmit, csak próbáltam dűlőre vinni a dolgot.

Akkor tudnánk esetleg valamit ezzel kezdeni, ha több teremben is ezt tapasztaltad volna és mások is jelentkeznének, hogy megélték ezt. De még ilyenkor se biztos, hogy tényleg bámultak és melegek is.

Attól, hogy bámul, még nem biztos, hogy meleg. Lehet elbambult és rád nézett. Vagy egészen más okból nézett rád.

Ha nagyon izgat a téma, akkor csinálj egy netes kérdőívet, tegyél fel specifkus kérdéseket és ki tudod találni magadtól is.


Például:

-Ön férfi?

-Ön homoszexuális?

-Testépít?

-Mennyire érdekli önt saját teste?

-Mennyire foglalkoztatja megjelenése?


Például:

És akkor fellehet állítani egy kimutatást ebből, hogy mondjuk kitöltötte 100 ember. Mondjuk kitöltötték nők is, de most velük ne foglalkozzunk. Legyen 40 faszi. Ebből mondjuk egy pár ember meleg. Aztán levonhatod, hogy aki meleg, az mondjuk lehet többet foglalkozik a külsejével, ebből kifolyólag edz is és a kinézet miatt edz.


De ez se fogja megadni az örök igazságot, mert a melegek is sokfélék.

2018. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönjük a tudósklub észrevételeit!
2018. okt. 10. 21:33
 18/56 A kérdező kommentje:
catchcarp20 te amúgy mit akarsz bizonyítani? Nagyon be vagy feszülve azt látom minden kérdésnél ahol megszólalt. Iszonyat komolyan véve ezt a helyet pedig ez nem arról szól, hogy komolykodjunk, arra nem jó se a felület, se a közönség, erre te itt forrást kérsz meg közvélemény kutatsz. Fura vagy
2018. okt. 10. 21:36
 19/56 anonim ***** válasza:
40%

Nos, igazán nincs mit!


Sapere aude!

2018. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
80%
Reménykedtem egy intelligens vitában, csak ennyi. Amúgy hol vagyok befeszülve még? Linkelj már egy kérdést!
2018. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!