Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor szoktatok kardiózni?...

Mikor szoktatok kardiózni? Persze aki szokott.

Figyelt kérdés

Kardio,aerob edzést külön napon szoktátok vagy súlyzós után?

Most így edzek...hétfő mell váll tricepsz,szerda hát bicepsz,péntek láb has

Kedd és csütörtök pedig kardió ugrókötél,kettlebell,zsákolás.

Arra gondoltam szabadidő miatt,hogy az 5 edzést 3ra csökkenteném és minden edzés végén jönne ez a kb. félórás kardió.

Vélemény?



2018. okt. 25. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jelenleg heti 6x (hétfő-szombat) járok edzeni emellett változóan 2-3x járok ki egy focipálya mellé sprintelni és csak arra szoktam figyelni, hogy ne közvetlen lábazás után menjek.
2018. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csoportos edzésekre járok, szóval nem én találom ki, mit csinálunk az órán, ezek között van spinning, erősítő köredzés, meg otthon lépcsőzök reggelente.
2018. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max heti 3 alkalommal. Lábnap után sosem. Előfordul néha, hogy csak külön aerobozni megyek be a terembe, akkor 45-50 percig nyomom, egyébként 20-30 perc közé lövöm be.
2018. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!