Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gymbeam vs az összes többi....

Gymbeam vs az összes többi. Melyiket miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék legfőképpen kíváncsi hogy miben különbözik 3-4 nagy márka egymástól, azaz a gymbeam, biotech, scitec és a protein.buzz? Konkrétan valami olyasmit akarok megtudni, hogy pl a biotech olyan e az étrend-kiegészítők körében, mint mondjuk a mobiloknál az apple, kvázi a márkát fizeted meg ku*vára, de lehet annyit se tud, mint egy olcsóbb samsung vagy hasonlók.


Fehérjét, Caseint, BCAA-t, Glutaminet, Creatinet és Vitaminokat szoktam vásárolni. Fehérjét eddig a protein.buzz-tól, Caseint a scitec-től és az összes többit a biotechusa-tól vásárolom.


Igazából engem az íz, szag, állag nem igazán tud zavarni, szinte megiszok/megeszek mindent. Szóval az kifejezetten pl. nem érdekel, hogy a biotech a legjobb, mert azok a legfinomabbak.


Arra szeretnék választ kapni, hogy szerintetek a gymbeamtól rendelni megéri mindent? Az a legolcsóbb, eddig panaszt nem tapasztaltam (sem a korábbi rendeléseknél).


Előre is köszönöm a válaszotokat és segítségeteket, legyen szép hétvégétek! :)



2018. okt. 26. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:

de lehet annyit se tud, mint egy olcsóbb samsung vagy hasonlók.


pontosítanám:


de lehet azonos szinten van, mint egy olcsóbb samsung vagy hasonlók.

2018. okt. 26. 16:35
 2/6 palilaci ***** válasza:

"Arra lennék legfőképpen kíváncsi hogy miben különbözik 3-4 nagy márka egymástól, azaz a gymbeam, biotech, scitec és a protein.buzz? "


Mindegyiknek van jo es kevesbe jo termeke. Nehany nagy vitamin, feherje stb "gyarto" van. Ezek csak megvasaroljak a termekeket nagytetelben, aztan izesitik, higitjak es csomagoljak.


"Konkrétan valami olyasmit akarok megtudni, hogy pl a biotech olyan e az étrend-kiegészítők körében, mint mondjuk a mobiloknál az apple, kvázi a márkát fizeted meg ku*vára, de lehet annyit se tud, mint egy olcsóbb samsung vagy hasonlók."


Rossz peldat hoztal fel, mert a samsung detto tularazott es kevesbe jo ar-ertek arannyal bir. Pont mint az iphone. De egyebkent igen, valami ilyesmi a helyzet. Ugy gondolom a felsoroltak kozul a gymbeam rendelkezik a legjobb ar-ertek arannyal a termekeit es azok szeles palettajat tekintve. Mondhatni ő a tapkieg piac huaweije.



Amugy a casein, bcaa, glutamin egyeb aminok teljesen felesleges kiegek. Ezerszer el lett mondva, hogy miert. De ha van egy kis logikad, te is rajossz.

2018. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gymbeam ár érték arányban korrekt (nálam mindig ez dönt, nem a márka), és a szállítás is olcsó + Rendszeresen vannak ajándékok is, ami csak hab a tortán.
2018. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Stillmass. Legolcsóbb fehérje és kreatin.
2018. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A GymBeam-ről rendelem már másfél éve a GymBeam márkás fehérjémet, kreatint, C-vitamint, D-vitamint, ZMB6-ot és ízületvédőt. Nekem nagyon beválik! A termékeik jók, ugyanazt tudják mint az általad felsorolt ismertebbek.


A dextróza (edzés utáni turmixba) a Protein Buzz-nak a legolcsóbb. A Scitec-től pedig nyilván a Multi Pro nevű komplex. (Ez utóbbi kettőt a shop.builderről szoktam rendelni, mert néhány száz forintot lehet vele spórolni, mert a GymBeam-en annyival drágább a Multi Pro és a szőlőcukor).


A fehérjéik, glutamin, kreatin, sima vitaminok náluk a legolcsóbbak, a GymBeam-nél. Szerintem simán rendelhetsz amúgy tőlük mindent.

A GymBeam azért tud olcsóbb lenni a többi márkához képest, mert egy szlovák cég, míg a többi az nyugati-európai/amerikai és kevésbé tudnak ide nekünk engedni az ottani áraikból.

2018. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ezek közül melyikek nyugat európai/amerikaiak?
2018. okt. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!