Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy kis hasam.93 cm.31...

Van egy kis hasam.93 cm.31 éves vagyok és elkezdtem 12 év után újra edzeni, de attól tartok nem tudom majd leadni a hasi zsírréteget a későbbiekben. Tisztában vagyok a testépítés alapjaival, tudom hogy nincs helyi zsírégetés. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Attól tartok ha most tömegelek, teszem fel azt fél évig akkor a hasam csak drasztikus diétával tudom leadni melyben sok izmot is veszítenék. Esetleg csökkentsem a szénhidrátom úgy hogy csak edzés után rögtön kicsi szőlőcukor a turmixba és kevesebb rizs, zabpehely? Tanácstalan vagyok, nem szeretnék látszó kockákat vagyis jó lenne de tudom hogy ezt csak 17 évesen tudtam elérni, viszont ekkora hassal nem szeretnék mutatkozni már többet strandon
2018. okt. 29. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1 kezdd szálkásítással

2 fogadd el magad

2018. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a legnagyobb életre és egészségre való igénytelenség az, ha az ember hagyja magát eltunyulni, elhízni. Sajnos én magam is most jöttem csak rá pedig 16-20 éves koromig megfelelő alapot szedtem fel, mind izomzatban mind pedig az egészségtudatos életmód megismerésében, felfedezésében. Ha visszacsinálhatnám sosem hagytam volna abba. Szerelmes voltam, elkényelmesedett és mindent a munkával magyaráztam. Tény hogy manapság is 10-12 órákat dolgozom, de mindig is lesz időm sportolni!!!
2018. okt. 29. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem értem, mitől vagy annyira kiborulva... A 93 cm az, amikor egy középiskolás vacsorára jóllakik. Te meg itt mindenféle elhízásokról beszélsz. Egy magasabb-vállasabb-erősebb alkatú embernek kockásan ekkora a dereka. De ellenkező esetben se lehetsz hasas, max ha póló nélkül látszik valami. Súlyod, magasságod mennyi? Ennyi felesleget egy hét kőfejtő, kertásás, talicskázás, betonozás bárkiről bármikor eltüntet, annyira ne aggódd túl a dolgot. Egyébként ésszerű tömegelésnél nem lesz aránytalanul nagyobb a pocak, hanem egyenletesen vastagodsz mindenhol.
2018. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
174 cm magas, 81 kilós vagyok. Én tényleg csak attól tartok hogy nem fogok tudni megszabadulni ettől a zsírrétegtől. Alapvetően az edzés után minden probléma nélkül eszem meg azt a 160g fehérjét és 100g szénhidrátot amit egy nap kellene elfogyasztanom. Mindezt 60%-ban szilárd tápanyaggal. A fennmaradó részt volumass 35(mindig csak 1 adag!) és hozzáadott tojás, tej, ill.szőlőcukor adja. A válaszod annyiban megnyugtató hogy ez még ezek szerint nem olyan nagy has..
2018. okt. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!