Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futással eltünne a nagy hasam?

Futással eltünne a nagy hasam?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha hetente 5-6-szor elmennék futnin 1 vagy 2 napot meg pihennék,eltudnám érni h eltünjön a hasam?Én nagyon szeretném mert rohadtul zavar..Általában csirkét (felsőcomb),disznóhúst vagy darált húst eszem pörköltként,rántva vagy sülve,de ha a darált húst nézzük akkor spagettiként (nagyon sokat,szeretem) vagy fasírozottként..Sokszor tészta,rizs vagy nokedlia a köret..Gondolom ezen is változtatni kell..Édességet és cukros dolgokat keveset fogyasztók.Köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 1. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz, ha kalóriadeficitben eszel, pusztán a futástól nem. Ha emiatt deficitbe kerülsz, az OK, de ez nem garantált.

Akármilyen étrenden lehet fogyni, inkább az egészség, jóllakás, közérzet, energiaszint miatt érdemes jó étrenden lenni, sokaknak úgy könnyebb fogyni, de van, akinek pont, hogy zavaró, ha korlátozzák magukat e téren és inkább abbahagyják az egészet... A legjobb, ha nem esel túlzásba, de amennyire lehet, jó étrendre térsz, akár fokozatosan.

2018. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsősorban diétától tünik el a has, pont a zsíros dolgokat nem kellene enned.
2018. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem fektess nagyobb hangsúlyt a gyümölcsökre-zöldségekre, és ha futsz, igen, lemegy a hasad (látom megoszlanak a vélemények :-)
2018. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ez eléggé rossz étkezés. Ha saláta, grillezett zöldség lenne a köret, már jobb lenne. A burgonyát, tésztát, rizst, nokedlit egy évre el kellene felejteni. A túlsúlyon is múlik, hogy tudsz-e rendesen futni. Nyilván csak fokozatosan, és súlyzós edzés is kéne. Kalóriaszámlálás, dietetikus sem ártana. Pajzsmirigyed rendben? Mikor néztek utoljára vérképet (vércukor). A vérnyomásod okés? Mennyi idős vagy?
2018. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(Mondjuk a csekély édességfogyasztás plusz pont, remélem, cukros italokat sem tolsz).
2018. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyáron voltam teljes vérkép vizsgálaton és minden rendben volt.Édességet naponta 1-2-szer eszem,cukros italokat meg nagyon ritkán.18 éves vagyok,67 kg és nem tudom hány cm,de nem vagyok túl súlyos csak a hasam nagy,mással nincs próblémám.Még nagynak sem mondhatni,csak nekem nem jön be.Köszönöm az eddigi válaszokat!😊
2018. nov. 19. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, remélem, kockahas leszel:-D.
2018. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindent bele fogok adni!
2018. nov. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!