Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás csak futással?

Fogyás csak futással?

Figyelt kérdés

180 cm - 82 kg

Cél az h lapos legyen a hasam és az arcomról minden zsír eltünjön(így sincs sok rajta de nem kell az oda)

Úgy Terveztem minden 2. nap megyek futni és kb 3 km /nap 1 hónapon keresztül ha rendesen eszem hónap végére mekkora változásra számíthatok?



2018. ápr. 21. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég keveset eszel, heti 1 kiló is lemehet még egészségesen, de ha sokat eszel, nyilván hízhatsz is. Nem a mozgásmennyiségen múlik, hanem a kalóriadeficiten, persze a mozgás segíthet valamit, még ilyen kevéske is.
2018. ápr. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nisse válasza:
Alapjaiban véve minden egyes ember másra reagál jól a fogyást illetően, ezért sosem lehet tudni, hogy mi az, ami a számodra a legtutibb. Az nyilvánvaló, hogy a megfelelő táplálkozás és a sport a kiindulópont (és elvileg a végpont is), csak a kérdés, hogy a szervezet hogy reagál. Ami nagyon sokat számít - és keveset beszélnek vagy írnak róla - a genetika, az esetleges betegségek, hormonháztartás működése, és az életkor.
2018. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem keveset kell enni, jól kellenni :) Ha koplalsz, akkor a szervezeted elkezd raktározni, anyagcsere lelassul és ugyanúgy nem fogysz, viszont amikor majd visszaállsz a normális mennyiségű kajákra, 2x annyi fel fog jönni. Ezért a kúraszerű fogyózást el kell kerülni, életmódváltás kell. A minden 2. nap 3 km futás szeritnem kevés, ez kb 15-20 perc mozgás. Legalább 45-50 perc kardio legyen. Ha futásból nem megy ennyi egyelőre, inkább bringázz, aztán a futás is majd egyre több lesz, ha javul az állóképességed. Én amúgy kb 82 kilóról fogytam le heti 1 kg-ot, de heti 3-4x intenzíven 1 órát spinningeztem. Meg azért azt is vedd figyelembe, hogy az első hónapban nehezebben indul meg a fogyás, át kell állnia a szervezetnek az új életformára és utána már gyorsabban fog menni.
2018. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2018. ápr. 24. 18:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami Étrendet esetleg tudtok mondani v valamit amit ne nagyon egyek ?
2018. ápr. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!