Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetek 177 cm magassággal 90...

Lehetek 177 cm magassággal 90 kg,15% testzsírral naturálban?

Figyelt kérdés
Ezt főként azért kérdem,mert nekem már a 80 kg-ot elérni is nagyon nehéz,nemhogy még fenntartani,pedig volt hogy közel 5000 kalóriát ettem meg egy nap alatt és ezt tartottam kb 1 hónapig,de így is csak alig-alig voltam 80-81 kg. Viszont én mindenképp nagydarab szeretnék lenni és nem tudom hogy lehetséges lenne-e elérnem a 90 kg-ot viszonylag szárazon(max 15% testzsírral). Jelenleg 77-79 kiló vagyok 15% testzsírral és 3 éve edzek.
2018. nov. 5. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

177 90 kg

az hol nagy darab?

én 172 93 vagyok de elég szálkás, még soványnak is néznek sokan

bár mögöttem van 12 év

2018. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges simán. 15% nem viszonylag száraz, hanem teljesen normál tzs. A száraz 14% alatt kezdődik. Ha nem megy rögtön elsőre, akkor második / harmadik körre. (tömegelés - szálkásitás - t9megelés - szálkásitás stb. )

Én most 175 cm / 80 kg vagyok, kb 9-10 %-os testzsirral, de most épp rommá szálkásitottam magam low-carb diétával, de amikor 88 kg-on álltam, akkor is soványnak mondtak, mert akkor se volt több a tzs 14%-nál. És teljesen naturálban nyomom. SZoval simán fel tudsz menni 90-re 15% tzs-vel, az teljesen optimális (nem sportolói) testzsir százalék, szoval még nem is kell nagyon diétáznod hozzá.

Szerintem első körben tömegelj fel kb 95 kg-ra, jönni fog persze némi zsir is, de próbáld meg olyan alacsonyan tartani, amennyire lehet. Inkább lassabban haladj, de biztosan. Aztán diétázz vissza 90-re izomtartással, ahhoz nem is kell nagyon megerőltetned magad 4-6 hét alatt kényelmesen lemegy.


Ha nem megfelelő a tzs, akkor folytasd a szálkásitást (nem kell rommá szálkásitanod, ha nem versenyre készülsz, maximum egy-két instagram fotó kedvéért :), menj le addig, amig le tudsz erővesztés nélkül, aztán fuss neki egy ujabb tömegelés - szálkásitás körnek.

Bocs a rövid i-kért, hosszú nincs a a billentyűzetemen.

2018. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára lehetsz, de ahhoz neked nagyon sokat kell enned a leírás alapján. Ha azt megoldod...
2018. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem!

Aránylag szálkásan, tehát 9-10% testzsírral, a naturál plafon jobb genetikával magasságból -95 = tskg.

Tehát nálad ez kb 82 kiló. De ehhez már komoly áldozatok és motiváció szükséges. Általában az emberek 99%-nak nem megy. Hamarabb nyúlnak növekedési hormonhoz vagy különféle gagyi vegyületekhez, avagy megelégednek az éppen aktuális felállásukkal.

De te kb 15%-ot mondtál, ami 5%-ot jelent. Ez ekkora súlynál, kb 4-5 kg... tehát kb 87kg lesz a vége.

2018. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

És akit soványnak mondanak 80+ kilóval úgy hogy 180 centi alatt van és nem egy zsírbödön... Az vagy hazudik, vagy komoly testképzavar van neki avagy az ismerőseinek. Ez pedig igen sajnálatos.

Onnan tudom, hogy én a magam 183/83 felállásommal, a magam 10%-os testzsírommal kifejezetten izmosnak számítok, ami már inkább sok, mintsem normális. Több, mint 10 éve vagyok ekkora, szóval van bőven tapasztalatom a viszonyulásról.

2018. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ha valaki éppen 180cm alatt van és éppen 80kg felett az nem feltétlenül zsírbödön, 179cm és 81kg-t el lehet érni 10% zsírral naturálon, de ha arra a válaszolóra céloztál aki azt mondja hogy 175 centisen 88kg volt 14% zsírral naturálba az számomra is érdekesnek tűnik, az inkább olyan 19-20%-al érhető csak el 175 centisen naturálon. Egyébként abban egyetértek hogy 177cm-re 15% tzs-vel inkább olyan 86-87kg lehet a max. szóval ha 90-ig nem is de egy 86-87kg-ig fel tud menni a kérdező, bár akinek ilyen extrém gyors az anyagcseréje annak igen nehéz feladat lesz az is.
2018. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" 179cm és 81kg-t el lehet érni 10% zsírral naturálon,"


Persze, de ne a kivételt, hanem az átlagot mutogassuk.

Az átlag 179cm magassággal esztétikus, "kigyúrt" külsőt kb 75-80 kiló között tud elérni, de ez az átlag rendszeresen sportoló, normálisan táplálkozó.

Az átlag átlag kondis 179cm magasság mellett vagy 70 kiló környékén megakad vagy 90-100 kilós zsírbödön.

2018. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El lehet érni szerintem.
2018. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 6. 07:18
 10/10 anonim ***** válasza:

"És akit soványnak mondanak 80+ kilóval úgy hogy 180 centi alatt van és nem egy zsírbödön... Az vagy hazudik, vagy komoly testképzavar van neki avagy az ismerőseinek. Ez pedig igen sajnálatos.


Onnan tudom, hogy én a magam 183/83 felállásommal, a magam 10%-os testzsírommal kifejezetten izmosnak számítok"


Akkor nem tudom velem m van , de 172cm-esen 93 kilóval 60-nak se néznek. persze pár éve már edzek, jó erőben is vagyok, de inkább szálkás vagyok mint nagydarab

2018. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!