Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebell-ről mi a véleményetek?

Kettlebell-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban fogyni szeretnék, ehhez egy csökkentett szénhidrát és magas fehérjetartalmú diétát szeretnék választani, hogy az izomtömegemből ne veszítsek.


Viszont valamit mozogni is kéne mellette és a kettlebell tetszik a legjobban. Ti mit gondoltok róla? Megfelelő erre a célra? Először 2x4 kg-os kettlebell-en gondolkodok, amíg megszokom ezt a fajta edzést, nagy súlyokhoz még nem vagyok hozzászokva és ahogy néztem a 4 kg-os a belépőszint.


22/F 103 kg vagyok.


2018. nov. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Először menj el oktatóhoz csoportos edzésre, ahol megtanulod az alapgyakorlatok szabályos kivitelezését. Innen tudni fogod azt is, hogy a jelenleli erőnlétedhez mekkora súly kell. Utána már otthon is tudsz gyakorolni.
2018. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
103 kiloval nyugodtan kezdhetsz 12 v 16-al. Gyorsan fog fejlődni az erőnléted. Ne bohóckodj a 4 kilóssal.
2018. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit választhattál, de ne csináld egyedül. Menj oktatóhoz, és maradj is csoportban, mert akkor nem kell azzal bajlódnod, hogy kitaláld az edzésedet.
2018. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gordonb ***** válasza:

Én magamtól, de egy gyakorlott barátom segítségével sajátítottam el. Na meg youtube.. DE ahogy már írták: keress egy Instruktort!

Belépőszintre meg annyit, hogy a 4kgt, szerintem nem gondoltad át :)

én 24kg-s Spartannal kezdtem 2,5éve. Most 24,28,32 van, de szokott kölcsönbe lenni 36 is.

Ja és függővé tesz :)

2018. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!