Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kene ujrakezdenem?

Hogyan kene ujrakezdenem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, regen 2-3 eve gyurtam de sajnos abba maradt. Akkor 95-100kg voltam. Most hogy elhagytam magam 125kg vagy (188-89centi). Nem egy szetfolyt hajpacni vagyok de van rajtam felesleg boven. Azt szeretnem kerdezni hogyan kezdjem ujra, eloszor fogyjak vissza es ugy gyurjak vagy probaljam egyszerre a kettot? Miket tanacsoltok? Elore is koszonom.

2018. nov. 12. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy tartanám a kalória mínuszt, de nyomatnám befelé a fehérjét. Amúgy az első pár hónapban még kalóriamínuszban is fogsz izmosodni (+ persze fogyni is). Csökkentett ch-s diéta!

Aztán majd úgyis látod, hogy hogyan tovább. Ne csak a testsúlyod mérd folyamatosan, hanem a testzsírod is!

2018. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!