Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért a pénz számít?

Miért a pénz számít?

Figyelt kérdés

A minap egy csávó totál rosszul csinálta az összes gyakorlatot, aminek nekiállt és fél óra után már annyira bökte a csőrömet, hogy gondoltam rászólok. De most ezt úgy képzeljétek el, hogy evezésnél az egész teste mozgott előre-hátra, erre mondom neki, hogy figyi, megmutatom hogy kell helyesen. Erre nekiállt akadékoskodni, hogy kopjak le, mire odajött az ügyeletes edző is és még engem hozott ki hibásnak. Azt mondja nekem, hogy ne szóljak senkihez, mert ő fizeti a bérleti díjat, nehogy már miattam menjen másik helyre.


Kérdem én! Az edzőnek nem az lenne a dolga, hogy a helytelen, életveszélyes gyakorlatokért odaszóljon? Tényleg én lettem volna a hibás?



2018. nov. 15. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd.. saját hibáiból akar tanulni inkább.
2018. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
En az un. edzot elkuldtem volna a francba a beszolasa utan.
2018. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Veled is megosztom életre szóló filozófiai alapelvemet: szarni kell mindenre. Ha ott szakad szét a pali, szarni kell rá. Ennyi.
2018. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitatkozni vele, mert a többiekkel mind jóban vagyok, de isten bizony bepanaszolom a tulajnak! Kellett a megerősítés, hogy tényleg más is így gondolja-e, köszönöm!
2018. nov. 16. 00:42
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Amikor szanaszejjel szakad az illeto, akkor kihivhatod a mentoket ra. Elotte, csak es kizarolag akkor adhatsz tanacsot, ha o megker erre (raadasul nem is vagy edzo!!!)

De addig ne akarj okostojas lenni.

2018. nov. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen Te voltál a hibás. Számtalan edzesmodszer van köztük akar a rángatás,szabálytalan. Szuli fele edzes is ezen alapul,Kathi Béla gyakorlatai is eletveszelyesek voltak. De lényegtelen is mi a jó masik edzésével nem foglalkozunk ennyi.
2018. nov. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Okos enged, szamár szenved.
2018. nov. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
A tsm alapja nem a rangatas es azert ne hasonlitsunk egy random amator kezdot egy Paldihoz plane ne Belahoz...
2018. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Bírom ezeket az okos gyúrósokat, akik késztetést éreznek arra, hogy kéretlenül kioktassanak.
2018. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Az edző majd akkor javítja ki, ha pénzt adnak neki érte, akkor se biztos, hogy jól...
2018. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!