Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid az internetről?

Szteroid az internetről?

Figyelt kérdés
Már kb 6 éve edzek és gondolkodtam a szteroidokon de sosem használtam egyet sem (kivéve orrspray, kenőcs, illetve ha volt még valami gyógyszerben). Régen sokat edzettem edzővel viszont ő nagyon szteroid ellenes, nem akar utánanézni annak, hogy ki adna el nekem szteroidot. Szóval nincs aki eladna nekem. Jogi alapon kaphat büntetést aki az interneten rendelne Clenbuterolt, Propionátot esetleg más szteroidokat? Illetve az internetről szerintetek olyat tudnék venni amiben van hatóanyag? Mint írtam nincs aki eladna nekem, ha valaki tud módot, hogy hogyan szerezzek embert írhat ötletet/ötleteket.

2018. nov. 19. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, viszont ne weboldalon keresztül. Mindenben van hatóanyag, a kérdés az hogy mennyi.
2018. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy szteroid szteroid közt is van különbség? Amit te orrsprayben meg kenőcsben használták az nagyon nagyon más.


Amíg ezt magadtól nem tudod addig nem igen kéne ilyennel szórakoznod. Nem azért mert bajod lesz, mert az kutyát nem érdekli. Hanem mert miután megtörtént a baj majd szaladsz a dokihoz aki a normális adófizetők pénzén fog kezelgetni téged...

2018. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem számít neked, hogy tönkreteszed magad? Ajajj, gondok vannak fejben...
2018. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak email cimek ahol lehet rendelni
2018. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keresd privátban Koslayert. Régebbi kérdések alatt megtalálod.
2018. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaja koslayer is arul itt
2018. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Azt vágod, hogy szteroid szteroid közt is van különbség? Amit te orrsprayben meg kenőcsben használták az nagyon nagyon más."


Én is tudom, hogy más. Nem gondoltam, hogy a szövegből ez nem jön át.


Egyébként köszi a válaszokat írhattok még.

2018. nov. 20. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen amit írna a többiek igaz Koslayer is árul de csak fehérjéket semmi illegális szteroidot.
2018. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze csak fehérjét ;)
2018. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy más akkor minek írod?

Ekcémás kézre kapott hidrokortizon meg a tesztoszteron közt van némi különbség. Attól még szteroid szteroid, csak épp az testépítő szempontból nem számít, ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy nyeltél már le tablettát meg kaptál már injekciót... Kb ennyire releváns.

2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!