Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik ha egy hetet...

Mi történik ha egy hetet kihagyok?

Figyelt kérdés
Szóval januárban kezdtem el ezt az egészet, azóta nem hagytam ki 2 napnál többet, a kajára is figyeltem, van is egy kis látszatja, de nem olyan amit szerettem volna. Most elfogyott az energiám, lehangol az, hogy látom milyen kinézetű emberek járnak oda, én meg lassan egy év után a közelébe sem vagyok. Amit eddig felépítettem hamar le fog menni?
2018. nov. 22. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi baj se lesz, ha egy hetet kihagysz.
2018. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, csak az étrendet próbáld tartani mint eddig. Még segíthet is ez a kis pihenő.
2018. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerek nélkül 5-10 év után sem leszel közelében a sok szteroidozó izomtoronynak, jobb, ha ezt elfogadod.

Amúgy jópár év az is, hogy valaki naturálban elérje a limitjeit, 11 hónap után ne várj csodákat.

2018. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
Semmi ... de ez a sport nem neked való naturba nem leszel soha izom matic
2018. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magadra koncentrálj, ne a roidos arcokra. Tudom, hogy nehéz, de nem szabad feladni. Király, hogy ennyi ideje csinálod. Nincs előtte - utána képed? Lehet, hogy alulértékeled az eredményeidet.
2018. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sajnos nem csináltam képet mielőtt elkezdtem. Csak mostanában nem megy, főleg hogy bejött a rossz idő, korán sötétedik, így még rosszabb. :(
2018. nov. 23. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne muszájból csináld. Vált inkább más mozgásformára, ha elment a kedved a testépítéstől.
2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is most válts. Vagy valami kuzdosportra, vagy csoportos edzésre, ahol húz magával a társaság!
2018. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan lehetőség sajnos nincs itt a közelben. :(
2018. nov. 25. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!