Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elment a kedvem 1 honap es...

Elment a kedvem 1 honap es semmi valtozas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy kisse csalodott vagyok egy honapja kezdtem a kondit.

PPL felosztas, grammra pontos etkezes!!!!

Kezdeti sulyom 95... es a mai sulyom is reggel 95.

egy deka se ment le.

2000kaloriat vittem be mindennap.

ebbol 200g ferheje volt a ch es zsir meg osztozkodott az 1200kalorian.

Kardioztam is heti 3x 45percet,sulyzos edzesek utan.

Mit ronthatok el, tipp?


2018. nov. 24. 06:46
 1/7 A kérdező kommentje:

figyelek a so bevitelre hogy ne vizesedjek annyira de semmi, ugyan ugy vizes es dagadt vagyok...

elegge elment a kedvem ettol az egy honaptol, sok mindent aldoztam ezert, kevesebbet voltam aszonnyal ez miatt, suli is egy kicsit hanyagolva lett.

napi fozes,szamolas,edzes es nincs eredmeny..

:(

23 eves vagyok amugy

2018. nov. 24. 06:49
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1 hónap lóf asz. Ha lefogynál majd egyszer a kívánt súlyra, akkor meg visszaállnál a kaját-mozgást telibeszarós életmódra megint, aminek köszönhetően dagadt lettél? Akkor megint elhíznál.


Hallottál már a testkompozíció, testösszetétel változásról? Vagyis hogy a mérleg ugyanazt mutat(hat)ja, de attól még a tested változott, mert csökkent rajta a zsír és nőtt rajta az izom.

Érted hogy nem a mérlegen lévő súly számít (ilyenkor), hanem az hogy a tükörben megnézve mennyi rajtad a háj, hogy néz ki a tested? Mondjuk 1 hónap alatt ebben se remélj változást.


De az egész írásodból az süt, hogy te itt most valami rövid távú "kúrát" akartál (akár több hónapost is), ami alatt most "megdolgozol", "áldozatokat hozol", hogy aztán majd eltűnjön a zsír és visszaállj a korábbi életedre. Ez nem erről szólna, hanem hogy életmódot változtatsz teljesen és örökre ezt csinálod már, életed végéig.

2018. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok visszaalni csak azt hittem hogy egy honap alatt azert majd tortenik valami, de akkor folytatom tovabb
2018. nov. 24. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a másodikra. Ha valaki ilyen komolyan megtervezve kezd bele, az nem vethető össze a "fogyókúra" bohóckodással.

Adj még időt magadnak, és vegyél picit lejjebb a kcal-ból. Mondjuk 200-at.

2018. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 honap után szerintem is add fel, ez nem a te sportod -.-"
2018. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd lejjeb a kcalt, ch-t. Egy hónap alatt igenis mutat a tükör és a mérleg fogyási jeleket, ha ennyire minden popec.
2018. nov. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy azt pl erzem hogy fekvenyomasba fejlodtem eddig sima ruddal plusz 5-5 kg tarcsa ment, most meg mar 10-10kg ment, kb minden gyakorlat nagyobb sullyal megy, de ma reggel mertem magam 92,2kg :)
2018. nov. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!