Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás hasat szeretnék. Tippek?

Kockás hasat szeretnék. Tippek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, úgy 65-70 kiló, a magasságot nem tudom de nem túl magas... (átlagos) szeretnék kockás hasat nyárra.. tök mindegy mennyit kell dolgozzak érte, a lényeg hogy itthon ezt eltudjam érni. Nem vagyok vékony, se kövér.. inkább erősebb testalkatú.. tippeket szeretnék tőletek.. ha lehet írásban és nem Youtube link stb... köszönöm!
2018. nov. 26. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsó legfontosabb a szálkásító étrend. Emellé akkor jöhet a saját testsúlyos edzés és kardió jellegű mozgás.

Étrendet minden egyes nap tartanod kell, grammra pontosan kiszámolva, heti min 3 edzés és 3-4 kardió.

2018. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De anyukám örökké zsíros ételeket főz.. Pörköltek és husok mellett lehet kockás ha minden erőmből törekszem rá?
2018. nov. 26. 23:34
 3/3 te te te ***** válasza:

Nem a szalkasitas a legelso...az az utolso.

Hat szerintem ha otthon edzel egyedul akkor tolts le egy edzos alkalmazast, vagy nezz neten edzesterveket. En edzovel edzettem, de irj ram es mondok neked edzestervet meg etrendet.

2018. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!