Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon szeretnék...

Pukifroccs kérdése:

Magyarországon szeretnék egyetemre menni, illetve ott tanulni tovább. Külföldről, magyarországi egyetemre miket (gimnáziumi éveim átlagát, vagy csak a 4. Évi átlagot? ) néznek általában?!

Figyelt kérdés
Szóval egy átlagos magyarországi egyetemre hallottam dolgokat, hogy például csak a 4. Év végén az átlagom van figyelembe véve vagy hogy csak a felvételi számít, valaki egy kicsi irányt tud nekem mutatni ebben a témában? Mivel még nem döntöttem, hogy mit szeretnék tovább tanulni, ezért utánna se néztem igazából... (átlagos egyetem alatt azt értem, hogy független milyen egyetem, programozók számára, bármi...) :D

2018. nov. 27. 20:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Khm.. Ne nézzétek a témakört.. Ezt elnyomtam :'D
2018. nov. 27. 20:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Felvi.hu tájékozódj.
2018. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 palilaci ***** válasza:

Altalaban ketfele pontszamitasi lehetoseg van:

Tanulmanyi atlag (11. es 12. evfolyam evvege -irodalom, nyelv, termeszetudomanyos tantargybol matek de pluszban valaszthato meg ketto, tori, idegen nyelv) + a 4 vagy 5 erettsegis targyaid szazaleka


a masiknal:

Tanulmanyi atlag + a valasztott egyetemi szak altal sulyozottan nezett 2db erettsegis targy (pl egy mernoknek matek es fizika/szakmai/infos erettsegi)

Ertelemszeruen a felvi alapbol azt nezi, ami neked a legkedvezobb. Ezek melle johet meg a nyelvizsga (komplex b2 28 pont) vagy szakmai okj/technikum ha van (30 pont koruli) mint pluszpont, esetleg orszagos verseny stb. Plusz pontokbol osszesen 100 pont adhato, szoval hiaba van 5 nyelvvizsgad meg 4 verseny helyezesed. Meg ha teszel emelt szintu erettsegit valamelyik targyadbol, az is plusz pont.

2018. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahaam.. Értem.. Köszönöm szépen.. Azt hiszem nem leszek bajban akkor
2018. nov. 28. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Palilaci megmondja a tutit. A testépítő rovat mindentudója, mindenhez IS ért. :D


Tömegnövelés, futás, bringázás, továbbtanulás, felhőkarcoló építés, ember küldése a marsra?

No problem, palilaci megoldja :D Egy igazi LEGENDA!

2018. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 palilaci ***** válasza:
Kihagytad a kuzdosportot, parkapcsolatot es szexualis eletet, a gasztronomiat.... ja meg sorolhatnam, de hat te is nagyon jol tudod, hogy Magyarorszag a 10 millio polihisztor orszaga.
2018. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a trehányságért :D
2018. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kémia alapszakra járok most szeptemberben kezdtem :O
2018. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy #8! (taps)
2018. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi :D majd vizsgaidőszakra beütt a tesztó :D
2018. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!