Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » S z i a s z t o k! 16 éves...

Miújságvanbiu kérdése:

S z i a s z t o k! 16 éves lány vagyok és szeretnék edzeni. Nem tudom, hogy megéri-e, hogy edzőterembe menjek vagy elég ha itthon csinálok gyakorlatokat? K ö s z i!

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet saját súllyal edzeni, de szerintem jobban jársz, ha elmész terembe. Az elején néhány alkalommal menj személyi edzőhöz, hogy megtanuld a gyakorlatokat, de ha már magabiztosan mennek a dolgok, akkor edzhetsz egyedül is.
2018. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
csinálj minden nap vagy második nap 3 x 10 guggolást. ha könnyen megy lehet 3 x 15 ha könnyű 3x 20 és igy tovább ha nagyon könnyű lehet 6 x 30 40 60 ahogy érzed nem kell legyilkolni csak érezd az izmaidon hogy dolgoztak lehet kitörés is nem kel semmi extra gyakorlat majd ráérzel. Kajára annyi hogy ne degeszre oszt kész.pl ha 4 6 fele csinálod akkor utána csak pl annyit egyél amennyi jol esik és ugymondom mintha tudnál futni utána. kezdetben elég otthon ha már tul könnyűlesz akkor érdemessebb lesz edző terembe járnod ahogy idő pénz edzőpartner adatik. köszi a zöldkézt :D
2018. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!