Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok miért fogékonyak...

A kondisok miért fogékonyak ennyire a marketinges vakításra?

Figyelt kérdés

Több sportot is űzök, komoly hobbi szinten, kiegészítőként meg-meg fordulok a konditeremben is.


Máshol is vannak persze akik felülni a marketinges kamuságoknak de ahogy látom itt kiugró.


3 felé fehérje a nap minden szakára, spéci kreatin űber mátrix, lassúgyorsközepes szénhidrát, epresmálnássajtortás ízek. Csak a legmenőbb under armour edzőcucc.


Nem, nem irigykedek, simán megengedhetném magamnak. És azt se hiszem, hogy ők mind akkora szinten nyomják ezt a sportot, hogy szükségük lenne rá.

Márcsak azért se mert én a kis sima savófehérjémmel, meg zabpehelyliszttel elvagyok, jah meg kreatin monohidrát megy aztán lenyomtam idén egy ironmant.


Nem provkálni akarok csak érdekel más is látja e ezt vagy velem van a baj? Baromi hasznos a konditermi edzés csak annyira furának találom ezt a közeget :/



2018. dec. 1. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom azért feltűnt, hogy nem kiugró az észlény-koncentráció se.
2018. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Így van. Legjobb lenne otthoni terem, nem látnám a sok csírát.
2018. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én olyat nem ismerek aki 3 fajta fehérjét szedne.

Akiket ismerek 1et isznak esetleg edzés után és kész.

Haverjaim több olyat ismernek aki ilyenekkel mem is él, csak szurja magát

2018. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Lazy Lover ***** válasza:
Mert ostobák
2018. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az emberek általában fogékonyak az ilyen vakításokra, a kondisok sem jobbak.

Nyilván sok kondis olyan, mint te, de bőven vannak egészen elborultak is, igen. Emberek, nem kiemelkedő átlag IQ-val s kritikus szemlélettel, mit vársz tőlük.

2018. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, hogy miért kiugróan? Mert eredményt akarnak, gyorsan. A fogyókúrázóknál is tuti megvan ugyanez a kiugrás. Normál ember, aki jól elvan a bőrében, nem kapkod fűhöz-fához annyira...
2018. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi szociológust. És minden kondist ismernek:-).
2018. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Huh jó sok válasz érkezett. Na sorba akkor.


Feltűnt, de hülyék mindenhol vannak. De sokszor úgy tűnik ez nem szimpla hülyeség hanem amolyan szektás érzése van az embernek.


"Én olyat nem ismerek aki 3 fajta fehérjét szedne."

Jó akkor legyen kettő, tejsavó meg kazein. Vannak akik ezt full halálosan komolyan tartják, múltkor kiselőadást tartott egy srác az öltözőben a különböző fehérjék felszívódási idejéről, miközben a kilós bödönből lapátolta ki a port. (hozzátenném, senki nem kérte...) Komolyan a bödönnel a táskájában jár edzeni :D

Én nem hinném, hogy valakit az fog hátráltatni az izmosodásban, hogy este tejsavóproteint iszik és nem kazeint...


"több olyat ismernek aki ilyenekkel mem is él, csak szurja magát"

no komment


"Nyilván sok kondis olyan, mint te"

Én nem vagyok kondis, csak télen oda járok alapozni. Ezért is írtam ki a kérdést, nem érzem ott jól magam mert fura a közeg. Ezért beszélünk itt most erről. Ja hát otthoni edzés, majd ha lakás helyett házam lesz, akkor tuti lesz egy kis edző sufnim :)


Gyorsan eredményt, hát igen, ki nem akarná. Mondjuk én erről másként gondolkodom, de én nem 18 éves vagyok már és egy triatlonos, még akkor is ha csak amatőr, fejben másként áll a dolgokhoz.

Bár szerintem ez az amatőr szteroid használat jelenségre válasz inkább. Aztán ki tudja, lehet az első lépés az, hogy a jobban reklámozott fehérjét veszem csillogós dobozban a sima fehér helyett mert x testépítő ezt fogja a kezében a vicsorgós plakáton a metróban, aztán ha az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket (márpedig nem fogja) akkor jöhet következő lépés.


Fogyókúra, detto, nem is választanám ezt szét. Az edzőtermekbe jár vézna is meg elhízott is, máshonnan indulnak, más úton de nagyjából azonos a céljuk.



Utolsó, baj, hogy szociológusosdit játszunk? Kiírhatom a kedvedért a 100. "hogy tudnék olyan izmos testre szert tenni mint Justin Bieber" kérdést ha akarod. Nem akarom értelmes(ebb) kérdésekkel elvenni a helyet a sok ostobaság elől :D

2018. dec. 1. 17:55
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Minden külön érdeklődés körnek meg van a saját marketingje.

Mert mindent el kell adni valahogy.

A gyártók is egymás ellen licitálnak, hogy mit hogyan lehetne jobban eladni.

Akik az egészséges életmód hívei azoknak is löknek valami zagyvát és el is van adva a termék. Ugyan ez a gyógyszer iparban is. Csak egy ásvány vizet nézzél már meg, hogy úh lugosított, meg oxigénnel dúsított.

Fogkrémek, testápolók, arc maszkok, ránctalanítók, hiper szuper sminkek, hiper szuper mega tv, lehet hogy már a szemed nem is tud különbséget tenni a 2 felbontás között, meg hiába nagyobb a kép frissítése nem fog jobb élményt adni, de nem baj mert jó a reklám szövege. Routereknél is van ilyen paraszt vakítás.

A reklámok mindenkit utól érnek, hogy milyen szuper új termék van.

Csak ugye mindenki azt találja meg jobban amilyen az érdeklődési köre.


Mellesleg olyat se nagyon ismerek aki tejsavó mellé kazeint szed.

De ha végig hallgattad az előadást akkor gondolom tudod, hogy a kazein lassú szívódású fehérje, ami éjszakára jó, mert nem edzés közben hanem edzés hatására nő az izomzat. De az a lényeg, hogy edzés után meglegyen a fehérje bevitel mikor a legfontosabb.

De amúgy ez biokémia, hogy mit mért és hogyan.

Pl mért kell a fehérje?? Ha tudod akkor jó, ha nem akkor nem unatnálak még egy előadással, mert az már nem a témához kapcsolódik.

2018. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 palilaci ***** válasza:
Udv a klubban kerdezo. Engedd el.
2018. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!