Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne ha valaki egy étkezés...

Mi lenne ha valaki egy étkezéssel vinné be este az összes tápanyagot amire szüksége van egy nap, tömegelésnél?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Rövid időn belül megjelennének az aranyos kis zsírpárnácskák
2018. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 palilaci ***** válasza:
Romlana a tapanyag hasznosulasa a leterhelt emesztes miatt. Minimum 2-3 reszletre erdemes szetszedni a kajat.
2018. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Első vagyok.

Ha minőségi tömegnövelést akarsz végrehajtani, a 2-3 evésre bontás nem elég.

Minimum 5-6 evésre kell szétszedni.

2018. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
#1 megjelennének? Milyen érdekes lenne ha azok csak úgy random megjelennének
2018. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

6x kell étkezni.

Ezerszer el lett ugatva. Így hatékony. Lehet ezt csűrni csavarni mint ahogy Lackó teszi, de hiába.

Ez ki lett tapasztalva, sok sok valóban keményen edző, elkötelezett ember tapasztalata.

2018. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

#4 Igen barátom. A szumósok is ezt a módszert alkalmazzák. Naponta egyszer zabálnak, de akkor óriás mennyiséget. Nem véletlenül néznek ki így.

Okostojás.

2018. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 palilaci ***** válasza:
84%

Nyilvan ezt a semat mindenkire ralehet huzni, hogy 6x egyen egy nap. Megsugom: nem. Egyeni szuksegletek es igenyek alapjan kell ezt is megoldani. Vannak dolgok, amik alapok (a feherjeigeny kiszamolasa NAGYJABOL ilyen) es mindenkire igazak, vagy az izom novekedesenek a szukseges tenyezoi (pihenes, tapanyag, megfelelo stressz). Viszont rengeteg mas tenyezo van, amit pl a tested sokkal jobban tud, mint mondjuk a tapkiegforgalmazo oldalak meg a broscience fanok serege. Ilyen mondjuk az, hogy mikor es hanyszor egyed azt a mennyiseget, amit a celodnak megfeleloen kiszamoltal, vagy lehetne mondani a napi vizfogyasztas elosztasat is. Akkor iszol amikor szomjas vagy, nem pedig amikor csorog az ora, hogy 50 percenkent 3 deci.

Valakinek passzol, hogy 6x eszik egy nap, valakinek nem. Ha ugyanazt a mennyiseget eszed 3 etkezesbol es ugyanazt 6bol, akkor ugyanugy fogsz kinezni. Ennyi. Teljesen mindegy, hogy 3000kcalt 500asaval eszed vagy 1000esevel.

2018. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 palilaci ***** válasza:
85%

Egyebkent 2x esznek egy nap a szumosok es nem ezert olyan dagadtak, hanem mert 20000kcalt esznek amibol 16-17000 legalabb magas glikemias indexu szenhidrat.

Amikor tavaly augusztusban ujrakezdtem az edzest, akkor 92-93kg voltam +20% testzsirral, 2x ettem egy nap es februarra 85 voltam 14%os tzsvel. Heti 4-5 edzesem volt (2 sulyzos 2-3 kuzdosport). Eletemben nem fejlodtem olyan jol es nem voltam olyan eros. Szoval ennyit errol az agyonragott bullshit broscience szarrol, amit mindenhol eloszoretettel hangoztatnak. Hozzateszem, edzes utan feherjet sem ittam es hiaba voltam kcal minuszban, jott fel izom is.

Na most lett triggered mi?

2018. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Azért ilyen dagadtak, mert a szervezetük megszokta hogy naponta egyszer kap táplálékot. Ezért azonnal elraktározódik a szervezetben, zsír formájában.

Baromság, hogy mindegy a 3 vagy 6 étkezés. Ha hatszor eszel keveset, akkor folyamatosan dolgozik az emésztésed, minimális a raktározás mert úgymond mindig van “utántöltés” ezért nem kell energia raktár.

Másik okostojás.

2018. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Laci barátom, te egy igazi biológia csoda vagy.


Akkor most gondolj bele, ha komolyan vennéd az edzés akkor mire vihetnéd...

2018. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!