Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Le tudok-e fogyni?

Le tudok-e fogyni?

Figyelt kérdés

16 vagyok 128kg 183cm

Nos idén nyáron kezdtem el sportolni igazából csak futni jártam így adtam le 11kg-ot

Nos az az a kérdésem ha elkezdek rendszeresen súlyzóval edzeni illetve odafigyelek a kajára eléehetek-e idő múlva mondjuk egy olyan 80kg körüli testsúlyt?


2018. dec. 10. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elérhetsz, az nem kérdés. A kérdés az az, hogy mennyi idő alatt.
2018. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letudsz. De vigyázz a térdedre, szóval ne fuss még szerintem, hanem bringázz, akár szobabiciklin. Nem kell gyorsan haladni, csak fokozatosan és kitartóan nyomjad.
2018. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futást azonnal felejtsd el.
2018. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kövéreknél igaz lehet egy ideig, hogy már attól is fogy, hogy felállt a székből... de ez nem fog menni sokáig. Muszáj lesz valami lihegtető, lefárasztó, izzasztó tevékenységet is folytatni, mert az izomgyúrás tökéletesen összefér a termetes pocakkal, semmi hatással nincsen rá. Gyúrás mellett tökéletesen el lehet hízni is. Abból, hogy valaki bivalyerős, lásd: Piedone, Fekete László, nem következik, hogy karcsú is. Mindenesetre sok sikert. Sokaknál ott bukik el a dolog, hogy a szándék sincs meg úgy igazán. Az első, hogy az meglegyen.
2018. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Futással kezdeni ilyen súly mellett?

Max futópályán a világ legjobb futócipőjével,de én még azt vállalnám be...

Én inkább súlyzót vennék a kezembe,nagyon kis súlyokkal nem gyilkolod le az ízületeidet,de a futással olyan terhelést kapnak az ízületeid 128 kiló vagy és kb 80 kilóra tervezték az izületeidet.

2018. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként simán le lehet fogyni itt csak az idő,kitartás és a türelem a kérdéses.

Csak nagyon gyorsan nem szabad lefogyni,mert hiába vagy fiatal és rugalmas a bőröd,de ha sokat fogysz egyszerre lógni fog a bőröd.

Eleinte azért ajánlják az 1 kiló fogyást ,mert a belső zsírból kezdesz el a fogyni ez élettani szempontból nagyon hasznos.

Talán 100-110 kilóig érdemes a heti 1 kilós fogyást tartani,de 100 alatt már 0,5 re kellene lemenned a lógó bőr miatt.

2018. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon preciz, ès kitarto jellemed van akkor probàld ezt egyedùl mrgoldani, de ha nem igy van inkább keress szakembert. Az elhizàst elsö sorban a konyhàban kell megoldanod. Dietetikus, profi szemèly edzö segitsègèt ajânlom. Persze jo ha sportolsz, mozogsz is valamit, hisz több kaloriàt ègetsz, de mint felettem is irtàk, ekkora felesleggel egyáltalàn nem mindegy minek kezdesz neki.
2018. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!