Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natúralban, hogyan lehet a...

Natúralban, hogyan lehet a legjobban növelni az izomtomeget?

Figyelt kérdés

Most tettem le a dro*ot 2 év után!(herbal)

Megfogott a testepites (azelőtt csinaltam is)

19 éves fiú vagyok!

Pénz nem akadáj

Én úgy vagyok vele vagy a d vagy az edzes, de akkor fullosan!!!

Naturalban hogyan tudnám elérni azt, hogy nagyon gyorsan fejlodjek?

187cm magas 72kg vagyok, nem zsirosodó!

Kkvalaszokat előre is!



2018. dec. 14. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Olvasd el a Sárga Kapszulát, az első körben jó alapokat nyújt tudásban egy totál kezdőnek.


[link]

2018. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Már azon túl vagyok!

2 éve koksz kúrát is toltam dbol és mivel a kvi adagot nem bírtam beszerezni ezért kezdtem el ezt

De mivel 2019 és nem élhetem le az egész életem így ezért beletörődtem, hogy csak natural lehetek

Kokszos edzessel teljesen tisztában vagyok

Natural érdekel

2018. dec. 14. 16:29
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy kerek tanácsot mint egy kezdő

Mégegyszer leírom

Fullos “hardcore” edzést akarok nem kezdőt, pl teljes testedzessel hanyagoljatok, a bontott edzésbol a maximumot kérdeztem , hogy azt hogyan lehet hogy csinaljak? Fullos fejlodes

Pénz nem akadaj

Ezeket már megvettem

Link:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. dec. 14. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Naturalban hogyan tudnám elérni azt, hogy nagyon gyorsan fejlodjek?"


Sehogy. Ha türelmetlen vagy akkor ez így, ebben a formában nem neked való.

2018. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval nem nekem való, hogy naturalban a legjobban fejlesztő, izomtomegnovelő edzést hajtsam végre ? Xd

Szerintem nem érted a kérdést!

Utolsónak .

2018. dec. 14. 17:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Fullos “hardcore” edzést akarok nem kezdőt, pl teljes testedzessel hanyagoljatok, a bontott edzésbol a maximumot kérdeztem , hogy azt hogyan lehet hogy csinaljak? Fullos fejlodes"


Tetszik nem tetszik, a #4-esnek igaza van! Nekiállhatsz állat módjára edzeni, de hiába erőlteted meg magadat, ha fizikailag nem bírod a tempót. És itt most a kifáradásra gondolok elsősorban, amit nem tudsz befolyásolni. Kezdőként lihegni fogsz, mint az állat ezzel a hozzáállással, de fejlődés az nem lesz belőle. Egy rendes edzés ott kezdődik, hogy a feladatokat kimérten hajtod végre a szintednek megfelelő súllyal és ha felgyorsul a szívverésed, akkor pihenőt tartasz, ameddig meg nem nyugszol (akár 10 percet is, ha ennyi kell). Heti maximum 3 edzés elég kezdőként, aztán ahogyan fejlődsz, lecsökkentheted ezt heti 2 edzésre is.

2018. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Különben a fehérjéket és egyéb csodaszereket felejtsd el, kezdőként nem kell az neked. Egyél normális ételt, majd sok év edzés után előveheted a fehérje készítményeket, amikor már nem bírsz annyi ételt megenni.
2018. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem értetted a választ...

Nincs gyors eredmény. Kemény, kitartó edzés van, akkor lesz eredmény. Ez a gyorsan eredményt ez a tipikus hobbikokszos hozzáállás.

2018. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mint szteroiddal, naturálban fél év alatt nem lehet Supermant csinálni magadból.
2018. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt szupermenrol

Mégegyszer le írom

Naturalban a maximum edzést akarom

Naturalban úgy akarok edzeni, hogy a legjobban fejlődjék

Naturaledzesbol a legjobb kihozasa a cél

2018. dec. 15. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!