Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lapsúlyos kondigép 100 ezer...

Lapsúlyos kondigép 100 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Melyik gépet érdemes megvenni ebben az árkategóriában?

2018. dec. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiket sem igazából, amik vannak ennyiért azok nem minőségiek, gondolom ilyen kombinált kellene ami sok mindenhez jó, na most ezek gyenge vázon állnak, kevés rajta a lapsúly, és nem jó szogekben celozzak meg az izmokat. Inkabb erdemesebb ennyibol tarcsakat venni, rudat, huzodzkodo keretet, es azzal ellennel egy darabig, bar attol fugg mire kell otthoni edzesre pl? Vagy masra?
2018. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthoni edzésre. Kézisúlyzóim vannak, igazából ami gondot okoz az a mell edzése, de gondoltam ha már fekpadot veszek akkor lehet érdemesebb lenne inkább kombinált gépbe fektetni.
2018. dec. 18. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem sok értelmét látom az ilyen házi eszközöknek. Konditerem mindenképp kiesik számodra? Biztosan van a közeledben valami, ha nem is egy Cutler, de olyan, ahol sokkal hatásosabban tudsz edzeni, mint otthon az ilyen mindenegyben gépeken.
2018. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én otthon edzek. Semmi más nem kell ,mint egy állvány, hozzá egy pad és tolódzkodó, húzódzkodó. Ja meg persze egy 180-200 centis kétkezes rúd és tárcsák. Lapsúlyos szarságokat ne erőltesd. Alapgyakorlatokra kell rámenni, fekvenyomás, evezés, vállból nyomás, guggolás, felhúzás, bicepsz, tricepsz gyakorlatok rúddal + tolódzkodás, húzódzkodás variációk.Ezekkel fogsz fejlődni, nem az ilyen tárogatás meg combfeszítős baromságoktól :D Hobbi edzéshez nincs szükség konditeremre se. Én például nem is edzenék ha minden nap el kéne másznom addig + átöltözni meg vissza haza :D Itthon berendeztem magamnak egy saját "termet". Kb 150 ezerben van de tényleg minden van ami szükséges. Először is kezd egy állvánnyal vagy egy erőkerettel ha van rá pénzed. Én 70-ért vettem akcióban erőkeretet ami papíron 350 kilóig terhelhető, elég masszív darab, de nyilván soha a büdös életbe nem fogok ilyen súlyokkal edzeni :D Ma voltam decathlonba és láttam egy ilyet:


[link]


Szerintem tökéletesen elég otthoni használatra. Annyi,hogy az erőkeretnél betudod állítani a biztonsági rudakat ,hogy bukásnál ne maradjon rajtad a súly, de igazából nélkülözhető ha okosan csinálod és abbahagyod mielőtt elmenne az összes erőd. Amazon, Ebay is a segítségedre lehet, mert ott is vannak olcsón erőkeretek. Mellé egy jó padot vennék:


[link]


Nem az enyém, de ez nagyon jó, 250 kiló teherbírása van szóval elég masszív darab. Érdemes körbenézni Ebay-en is, mert jó padok vannak tök olcsón, nekem is onnan van és király.Ezenkívül még egy mobil tolódzkodót vennék aminél tudsz variálni a rudak távolságával. Ez a falra szerelhetőnél nem lehetséges.


[link]


Még egy teljesen egyenes sima húzódzkodó kell és ennyi. ( nem kellenek a hülye ergonómikus szar fogantyúk rá...) Igazából ha azt a keretet megveszed ahhoz már egyből ott is van a fullos kis húzódzkodó rúd.


Ezenkívül 31 mm-es kétkezes rúd + tárcsa, amit Jófogásról relatíve olcsón beszerezhetsz.

2018. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!