Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket egyek egy héten hogy...

Miket egyek egy héten hogy meglegyen a napi fehérje bevitel?

Figyelt kérdés
Hétfőn-szerdán-pénteken járok edzeni akkor edzések után iszok 100% -os fehérje shaket abból is 30gramm -ot. Mit tudjak enni naponta hogy meglegyen az elegendő fehérje bevitel? (fiatal vagyok, 167cm és 47kg)
2018. dec. 19. 19:42
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
Amire pénzed van
2018. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindenben van kisebb-nagyobb mennyiségben, ne legyél tutyimutyi.
2018. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csirkemell, csirkecomb, hal, tojás, túró lehetőleg.


Szerencsére ezekből nem kell sok, ha csak 47 kiló vagy. Pl csirkemellből olyan napi fél kiló maximum.

2018. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fél kiló csirkemell csak akkor kell 47 kilóhoz, ha semmi más fehérjeforrást nem fogyaszt.

Kell neki durván 100 gramm fehérje egy nap. (Ekkora súlyhoz felesleges a shake de mindegy, az már 20 gramm). Megeszik 20 deka csirkemellet az 40 gramm. Mellé még 6 tojás főzve/sütve szintén 40 gramm. És hopp a 100 már meg is van. Ez egy felnőtt sportoló férfinél 1-2 étkezés.

2018. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek hogy ilyen könnyű vagy és még emiatt ennyire nem kell sok pénzt költened majd kajára tiszta étkezésnél sem :D
2018. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat! #5 hidd el hogy nagyon nehéz egy ilyen kis tömegű testben élni ezért is kedztem el edzeni és egézséges életmódra váltani.
2018. dec. 20. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen testsúllyal felesleges költened fehérjeporra. Abból a pénzből inkább vegyél jó minőségű húsokat és ne hanyagold el a szénhidrátot sem.

Ilyen alacsony testsúlynál feltételezem, hogy neked elég gyors lehet az anyagcseréd, tehát te az ajánlott kalóriabevitelnél is jóval többet fogyaszthatsz. Csak ne rögtön kezdd el, hanem fokozatosan.

2018. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 OneTheLays válasza:
Tudom milyen tess😉 én is így vagyok, több mint 3000 kalóriát kéne letolnom naponta hogy fejlődjek. Nagyon figyelj a kalóriára! Ha nincs meg a napi mennyiség nem tud izmot építeni a tested, regenerálni mert nincs elég energy. Sok szerencsét!💪
2019. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!