Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BCAA-t mikor érdemes inni?

Dafe kérdése:

BCAA-t mikor érdemes inni?

Figyelt kérdés
Mindenfélét olvastam már, valaki azt mondja, hogy edzés közben vagy után, és nagyon egyensúlyban van ez a tábor, mondhatni, hogy 50-50. Aki már komolyabban benne van a témában mit ajánlana? Edzés közben vagy után érdemes inni?
2018. dec. 23. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább közben, utána meg mehet a fehérje+szénhidrát.
2018. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mehet reggel és edzés előtt is.


Fontos kieg. ne sajnáld rá a pénzt.

2018. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon túl van tolva a táplálékkiegészítő ipar, nagyon jól lehet fejlődni rendes kajákkal is. Szóval szerintem BCAA nélkül is remekül ellehetnél, ha meg iszod szerintem nem olyan lényeges, hogy edzés közben vagy után.
2018. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leginkább semmikor.
2018. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kb felesleges...
2018. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nap reggel ébredés után és edzésnapokon edzés előtt, pihenőnapokon lefekvés előtt. Össz. napi 2 adagot így ugye minden nap. Ízesítetlennél egy adag 5 gramm, ízesítettnél egy adag mérete 6-9 g körül szokott lenni, de a termékleírásban úgy is ott van, hogy hány gramm egy adag az adott BCAA terméknél.
2018. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem kell messzire menni, itt elég jól le van írva röviden, hogy mikor érdemes:

[link]

2018. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor van rá felesleges pénzed.
2018. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!