Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha én hasra edzek akkor...

Hogyha én hasra edzek akkor arra mit érdemes szedni / enni / inni, hogy egy idő után látszódjon rajta változás?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem edzeni először hasra majd utána pár hét múlva elkezdenék a többire is gyúrni és hasra milyen fajta cuccokat vagy házi praktikákat érdemes szedni?

2018. júl. 5. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,hogy hasra mit kell szedni. Izomtomeget kell felpakolni mindenhova,ehhez megfelelő étrenddel,és súlyzós edzéssel,majd ha ez megvan,utana precíz diétával eltüntetni az izmokat fedő zsírt. De ez évek kemény munkája. Google--> alapismeretek.
2018. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 honap alatt nem leszel izmos min 1 év mire mehet az izomtriko anelkul h megkerdeznek h ez mit akar, "kockás" has(inkább olyan amin latszik ha majd hol lesz az izom..) 40kg san kb 2 hét... am meg az is évek munkája
2018. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!