Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendet lehet...

Tömegnövelő étrendet lehet csak csirkemellre alapozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, még kezdeti fázisban vagyok. Nincsenek irreális elvárásaim, ráadásul nehezen hízó, vékony típus vagyok. Ennek ellenére szeretnék egy kis tömeget növelni, az edzéstervem már nagyjából összeállt az elkövetkezendő néhány hónapra, aztán azt is módisítóm majd, ha szükséges.


Viszont sokat olvastam, hogy az étrend talán fontosabb mint maga az edzés.

Ezért döntöttem úgy, hogy amennyire lehet összeállítanék egy étrendet, viszont sajnos nagyon válogatós vagyok kaja terén. Konkrétan a csirkemellen kívül nem sok mindent eszek meg, ami beleférne bármelyik tömegnövelő étrendbe.


A kérdésem tehát az, hogy lehet-e egy ilyen kezdő tömegnövelő étrendet a csirkemellre alapozni? Tejtermékeket szeretem, túró stb. nincs vele baj, de húsok közül csak azt eszem meg sajnos, és ezen már nem tudok változtatni valószínűleg.


Előre is köszönöm a segítséget!


2018. dec. 26. 16:09
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem csak csirke létezik mehetnek sovány húsok
2018. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet persze, nem kell más húst enni, ha nem akarsz.
2018. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tojás, fehérjepor, túró. Ha úgy érted, hogy nem szereted a halat, sertést, marhát, akkor ez belefér, hogy főleg csirke, de a tojás, fehérjepor, túró is mehet néha, pl reggelire tojás, lefekvés előtt túró, ilyesmi.
2018. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!