Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A "tömegnövelő étrend,80kg",...

A "tömegnövelő étrend,80kg", az 80 kilós embernek az étrendje, vagy ezzel lehetsz 80 kiló?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő étrend, tehát ha kevesebb vagy, mint 80, akkor ezzel tudsz feljönni 80-ra?
2018. dec. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ezt nem lehet általánosítani, ki kell tapasztalni. Amúgy 80kg-os ember számára készült, de mint mondtam ez értelmetlen.
2018. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ráállsz a mérlegre és 80-at mutat akkor neked készült. Ha 70kg akkor 70kg tomegnovelo etrend kell neked. De ahogy irtak elottem is ez nem mindenkinek jó.

Valaki konnyeben zsirosodik valaki nehezebben. Es aki konnyebben zsirosodik annak nem feltetlen kellene 5-6*tskgnyi szenhidrat egy nap.

2018. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, az oké, hogy mindenkinek ki kell tapasztalnia. De egy útmutatót kértem csak, hogy merre induljak neki.

Nem azt kértem, hogy írjátok le, hogy mit egyek ebédre, reggelire.


Köszönöm a választ.

2018. dec. 4. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:

A második jól írta. Arra vonatkozik, ahány kiló vagy most.


Ha nem vagy versenyző, nem kell majd kilónként változtatgatni, de ha már híztál mondjuk 5 kilót, akkor aszerint módosítod (növeled) a tápanyagbevitelt az új súlyodnak megfelelően. Diétánál ugyanez, csak lefelé.

2018. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!