Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Nemsokára sikerül lefogynom, amennyire szeretnék, utána epithetek végre izmot!?

Még 3-4kgot szeretnék leadni, aztán szeretnék kis izmot, hogy legyen szebb/ tónusosabb alakom.

Eddigis mozogtam, heti 1-2x súlyzós edzés teljes testre es kardio (ugrálókotel, futás,szobabicikli)

jan. 6. 20:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

A lényegesebb kérdés lemaradt, hogy elkezdehetem akár már most is az igazi súlyzós edzést?

4napot tudok raszanni.

Láb-hasnap

Kar és váll

Hát és mell

4.napra mit lehet betenni? Hogy osztható el jól?

# 1/27Időpont jan. 6. 20:24 Privát üzenet
4. Nap mehet egy mellbicepsz. Abból soha se elég.

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/27Időpont jan. 6. 20:25 Privát üzenet

Van egy úgy nevezett ütemezett erő, amit ha kitudsz használni, akkor sokkal könnyebb lesz az életed.

Ez az ütemezett erő akkor aktiválódik, mikor 4226 ismétlést megcsinálsz egy huzamban. Ezt a 4226 ismétlést viszont csak 2 gyakorlattal lehet teljesíteni és a használt súly is meg van adva hozzá.

Ez a 2 gyakorlat a fekvenyomás, azt kell 7kg-mal csinálni.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/27Időpont jan. 6. 20:43 Privát üzenet
Aztán még engem neveznek trollnak. Hát mi ez 69? Hogy mersz trollkodni??? Nem szégyenled magad?

# 4/27Időpont jan. 6. 20:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Mondjuk lehet vágyait biztosan fontos, nő vagyok 23 éves.

# 5/27Időpont jan. 6. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát heti 1 mell edzés azt hiszem elegendő :)

# 6/27Időpont jan. 6. 21:27 Privát üzenet
Akkor meg popó edzés menjen. Csak popó!

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/27Időpont jan. 6. 21:30 Privát üzenet
Hallgass rám, a 42%-os helyett és csináld az ütemezett erő tervet. (a százalékokon is meglátszik, hogy kire érdemes inkább hallgatnod)

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/27Időpont jan. 6. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat mindenkinem, utána is fogok olvasni ha lesz időm holnap. Senkit sem pontoztam le. :)

# 9/27Időpont jan. 6. 21:37 Privát üzenet
A 69 es egy beteg perverz alak. Ne hallgass rá! Elmebeteg!

# 10/27Időpont jan. 6. 21:38 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amennyiben a férjem orosz, a fiunk itt fog megszületni nemsokára, de utána Oroszországba fogunk költözni, mindkét állampolgárságot megkapja?
Olyan problémám lenne, hogy idén végzek nemsokára a középiskolával, és nem tudom hova tovább. Olyan érdekelne, hogy rendezvényszervezés, de nem tudom merre induljak. Főiskolát,...
Nemsokára meglesz a jogosítvány, és utána lesz saját autóm. Nekem a BMW e36 tetszik, abból is a 320i, mert aztmondják, hogy erős is és nem is eszik sokat (? )
Nemsokára lesz fogszabályzóm, de azelőtt ki kell húzzák 2 fogam. Meg kell várni amíg begyógyul a helye és csak utána lehet?
Nemsokára műtétem lesz. Altatni fognak. Meddig nem szoptathatok utána?
Ha egy fekete nyomtatópatron elkezd olajzölden nyomtatni majd utána nemsokára beadja a kulcsot és nem lehet se nyomtatni vele sem resetelni akkor az az életkora, a resetelések...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!