Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen gyakran szőrteleníte...

Ti milyen gyakran szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
És hol? Mindenhol csupaszok vagytok? Én úgy szeretem, mert akkor sokkal definiáltabban nézek ki.

2019. jan. 12. 09:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mivel szőrtelenítetek? Valaki írta, hogy géppel? Epilátor? Sajátod van vagy a csajodé? Többiek borotva? Gyantát próbálta már valaki?
2019. jan. 12. 11:43
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 gondolom teszto meg rendesen? Annak mellékhatása a fokozott szőr növekedés. Az se zavar? Bírod az ilyen csubakka fílínget?
2019. jan. 12. 11:46
 13/16 anonim ***** válasza:
En nem vagyok szoros tipus. Mellkasomon hatamon nincs. Honalj plusz fannszőr hetente. A labamat azert szoktam, mert amit a joisten elvett fentrol. Lerakta a labamra. Inkabb nyaron szoktam, havonta. Telen meg kb 2-3 havonta. De akkor se nullara, hanem geppel letolom 5-10 mm-re. Ez olyan van is, nincs is kategoria.
2019. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Én a lábamat (az alapból durván szőrös), a fanszőrt és hónaljt nyírom elvileg hetente, bár ilyen téli időszakban van, hogy 3-4 hét is kimarad, mivel kedvem az nincs sok ilyenekkel időzni... Strandidőszakban más a helyzet, akkor nem marad ki. Testszőrnyíró géppel csinálom, esetleg itt-ott a borotva pajeszvágóját is lehet használni. Máshol meg: has, hát, kar, szerencsére nem vészes a helyzet, úgyhogy nem nagyon van ott mit csinálni. Arcomat naponta borotválom.


Hát testépítéshez sok köze nincs ennek, egyszerűen már iskolás koromban is zavart, hogy nyolcszor szőrösebb a lábam, mint mindenki másnak... És nem bánom, hogy ma már olyan világ van, hogy különösebb bzizások nélkül lenyírhatom. Bár anno tartottam tőle, mit szólnak hozzá. Igaz, akkoriban rettenetesen vézna voltam, karó végtagokkal, most már 63-as combbal és 42-es vádlival kezd a helyzet egyre jobb lenni, mostanában már inkább irigykedni szoktak, nem csak belém kötni.

2019. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@14

És a punciszőröd is borotválod kis bzi?

2019. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10: Te azért király lehetsz...
2019. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!