Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

70 kilósan mennyit kell kinyomnom fekve hogy versenyezni tudjak? 23/F

Jelenleg olyan 100 kiló körül van a maximum amit kinyomok. Nem dicsekedni akarok ezzel, nyilván nem egy nagy dolog ez.

Az ,, én annyival szoktam bicepszezni " dolgokat ne erőltessétek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fekvenyomás, testépítés, súlyzózás, verseny

jan. 12. 11:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Bocsi, de ez lofutty. 16 evesen Fel ev edzes utan ennyi ment. Nem lenézésből...

Szerintem hagyd a versenyzes dolgot, maradjon hobbinak, mindenki jobban jar.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont jan. 12. 11:58 Privát üzenet
Hát egy 150+ kg-al lenne értelme indulni, de azzal sem nyernél még.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont jan. 12. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Békéscsabai Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság 2017-es eredményei szerint 71 kilósan 110 kilót nyomtak, 74 kilósan pedig 125 kilót.

Elhiszem hogy ti 150 kilós zsírdisznók vagytok akik szalonnával tömegelnek és így képesek vagytok kinyomni 150 kilókat de 70 kilós emberről beszélek.

# 3/16Időpont jan. 12. 12:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sok irigy paraszt, direkt ezért írtam a szövegbe hogy nem dicsekedni akarok ezzel. Még jó hogy beleírtam :D

# 4/16Időpont jan. 12. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

70 kilósan milyen állatfaj nyomná ki testsúlyának 2,5 szeresét azaz 175 kilót? Annyival a 90 kiló körülieket sem szoktam látni fekvenyomni de nekik lehet valahol akörül a teherbírásuk.

# 5/16Időpont jan. 12. 12:17 Privát üzenet

Ne egy mucsaröcsögei házi versenyt vegyél már alapul. 70 kiloval 100 kg az nulla egy versenyen. De ha ennyire tudod minek kerdezel itt? Menj el, nyomd ki a 100 kilot aztan leszel utolso helyezett. De ott voltal. Hurra.

En is 70 kg korul vagyok, eddig a maxom 110 kg 5 ismetlessel. De meg se forfulna a fejembe a verseny. Oda minimum a testsulyod 2-szereset ki kellene nyomni, hogy valami eredmenyt el is erjel.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont jan. 12. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval az volt a szövegem alapján a konzekvencia hogy egy hét múlva már menni akarok versenyezni? Nem egészen.

Ennyire tudom? Nem tudom csak most találtam egy versenyeredmény összefoglalót. Meg jártam már pár eddzőterembe, Pestre is és a legnagyobb izomkolosszust (kb. 100 kilós) láttam max 150 kilóval fekvenyomni. Itt gyk-n meg a 60 kilósak szériáznak annyival mint tudjuk :D

# 7/16Időpont jan. 12. 12:35 Privát üzenet
Jólvan fárasztó vagy, mára elég volt belőled. Nyomogasd a rózsaszín kézisúlyzóidat

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont jan. 12. 12:38 Privát üzenet

"Pestre is és a legnagyobb izomkolosszust (kb. 100 kilós) láttam max 150 kilóval fekvenyomni."

Igen. 4*12 ismétléssel :D 1rm meg valahol bőven 200 fölött...

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont jan. 12. 12:38 Privát üzenet
Én most jelenleg 170cm/72kg vagyok és 102be tudok 3-t nyomni, szerintem versenyre 70 kiló körüli testsúllyal 130 feletti nyomással érdemes csak menni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont jan. 12. 12:43 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gurtnival felhúzok 200kg-t, de anélkül csak 160 megy! Hogy erősítsem mez a fogásom? Versenyezni akarok.
Szerintetek bemegyek az edző terembe fullos edzos cuccal azzal h versenyezni akarok szerintetek egyből adni fognak tápkieget?
Női fitnessben milyen kategóriák vannak illetve hány éves kortól lehet versenyezni?
Ha szeretnék versenyezni de ésszel csinálnám, akkor is benne van a pakliba hogy belehalhatok?
Csak én szánom az ilyen embereket? Van a terembe egy srác, szép eredményeket hozott 4 versenyen. Van 4-6 rajongója, aki ennek hatására elkezdett koxolni, és hirtelen ezek is...
Testépitő versenyre készültem tavaly elég nagy erős kategóriában voltam, de nem indultam el. most viszont java fejlesztőnek tanulok hogy tudjam finanszirozni, kérdés hogy ez...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!