Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 70 kilósan mennyit kell...

70 kilósan mennyit kell kinyomnom fekve hogy versenyezni tudjak? 23/F

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan 100 kiló körül van a maximum amit kinyomok. Nem dicsekedni akarok ezzel, nyilván nem egy nagy dolog ez.

Az ,, én annyival szoktam bicepszezni " dolgokat ne erőltessétek.



2019. jan. 12. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akár úgy is mehetsz versenyre hogy éppen kinyomod a rudat egyszer :D

Nincsen olyan hogy "belépőszint".Amatőr versenyek akárki indulhat.

2019. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mint mondták MINIMUM a testtsúlyod kétszeresét kell kinyomnod, hogy értelme legyen egyáltalán indulni.

Egy ideig még nem lesz aktuális neked, de kemény munkával, alázattal el tudsz jutni egy olyan szintre, hogy értelme legyen indulni.

2019. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nem kokszolsz, felejtsd el a versenyzést.

Testsúly 2x fekve, cucc nélkül úgy,hogy utána még guggolj a súlyod 2x esével és felhúzás 2,5x esével esélytelen.


Fotelhuszárok itt sokan vannak.


Nekem 77/130 a vége rawban és embert nem láttam naturalon aki ugyanezt hozta volna, pedig 4 terembe is járok, mert munkahelyfüggő. Biztos van, csak baromi kevés.


Sok, kokszosok között is ritka, általában 130 kilós nyomáshoz már 90 kilóra vannak felhízva.

2019. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17-18 evesen orszagos diakolimpian 66 kiloban a tavalyi elso helyezett 165 kg-t nyomott . De egytol egyig mindenki szet van cuccolva . 70 kiloddal , 140 kilos nyomastol mar “elitbe tartoznal” , hobby szinten a 100 egy jo eredmeny sokan nem ernek el ilyen szintre soha.
2019. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Teszteltem legutóbb, 110kg körül nyomok. El nem tudom képzelni hogy 70 kiló alatti srácok hogy nyomnak ki 140 felett. Láttam egy videót ahol a csaj nyomott 100 kilóval 4-et.


Szerintetek melyik izmoz kell ehhez a legjobban fejleszteni? Én úgy vettem észre hogy nekem a mellizmom és a vállam a gyenge és emiatt nyomok csak 110 kilót.

2019. jan. 16. 06:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ehhez nem kellett nagy ész, mert kb csak a melled meg a vállad dolgozik közben (meg egy kis tricepsz). Genetika és kox.
2019. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt a versenyzés dolgot èrdemes elfelejtened naturàlon, màr ha a gyözelem a cèl. Koksz nélkül sosem lesel az elsök között egy valamire való orszâgoson. Persze a vilàg hàtamögötti mucsaröcsögei konditerem hàzibajnoksàgàn mèg az is összejöhet... De a versenyekre nem feltètlen a gyözelem miatt jó jârni. Ha jól idözited az edzèsfelkèszülèsed, ès nem lövöd nagyon tùl a szàmokat, akkor ott mindig lehet jót maxolni, a fellelkesült motivàló közeg miatt.
2019. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

70 kg-os férfinél 110 kg a haladó szint, 140 kg az elit. Ugyanilyen súlyú nőnél 74 kg a haladó szint, 99 kg az elit.

Forrrás: [link]

2019. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A világrekord meg 487,6 kg fekvenyomó pólóval, 335 kg csuklószorítóval, öv nélkül.

[link]

2019. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!