Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzám került egy 2 éve...

Hozzám került egy 2 éve lejárt bontatlan L-Glutamin csomag, szerintetek fogyasztható még? . Száraz hűvös napfénytől védett helyen volt tárolva.

Figyelt kérdés
2017 nyarán lejárt a WPC által kiadott zacskós(1kg) L-Glutamin, szeretném fogyasztani, kár lenne kidobni, mi lehet a bajom tőle, ha fogyasztom ?

2019. jan. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt azt írják ne edd meg, mert ammóniáva bomlik.

Nem vagyok kémikus, fogalmam sincs igaz-e.


"No no no! I'm hoping that 2004 is a typo .... either way, don't use it. It will have degraded significantly into ammonia if you're past the use by date - this is exactly why such dates exist! Glutamax is a lot more stable, so I'd really recommend switching to that in the future if you have the option. Beg, steal, or borrow some in the meantime but PLEASE don't use expired glutamine!"

2019. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass, az a pár ezer ft inkább vesszen oda, minthogy napokig rosszul legyél.
2019. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos es hatasos kiegészítő de inkább dobd ki. De ujat vegyél helyette, nem bánod meg!
2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az a wpc? Az valami márka? Soha nem hallottam.

Ezt ajánlom.

[link]


Scitec. Kétségtelenül az elérhető legjobb minőség.

2019. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2019. jan. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!