Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Narancsbőrös a combom. Elfelejthetem, hogy ilyen ruházatban menjek kondizni?

Eddig csak hosszú nadrágot viseltem. Most kaptam egy rövid, testhezálló nadrágot, ezt:

[link]

Vékony vagyok ugyan, viszont tömegelés alatt jött a narancs is :( Ezt eltüntetni már lehetetlen, nálam már az van, hogyha állok, már akkor is látszik. Inkább adjam el a nacit? :D

jan. 12. 15:29  Privát üzenet  

A válaszok
Hidd el a kondiban senkit se erdekelnek ilyenek. Oda nem magamutogatni meg flortolni megyunk.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 16:30 Privát üzenet
Hát inkább ne erőltesd.

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 16:40 Privát üzenet
Andi80018 nevű felhasználó válasza:

Dehogy lehetetlen, csak tisztán kell kajálni, szaunázz, ha belefér, masszázs, hideg-meleg zuhany. Egyébként meg olyan gatyában eddzél, amiben normálisan nézel ki. Mit feszengsz feleslegesen, nem tudsz odakoncentrálni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 20:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha narancsbőrös, enyhén striás a combom-fenekem, ezen már semmi sem segít?
Narancsbőrös volt a combom, ezért elkezdtem rá edzeni, amivel azt értem el, hogy csakégvaskosabb lett? Mit csináljak?
Nincs rajtam sok felesleg, mégis narancsbőrös a combom és a fenekem, mert nincs rajta izom. Milyen sportokkal gyakorlatokkal tudnám ezt megoldani?
55 kg súlyú lány vagyok, hízásra sosem voltam hajlamos, bármit ehetek, nem hízok, viszont az utóbbi időben a fenekem környéke eléggé narancsbőrös lett. Nagyon zavar és idegesít,...
Lapos, löttyedt, kissé narancsbőrös fenékből lehet kerek feneket csinálni vagy csak álom?
Hogy létezik, hogy ugyanakkora testzsírszázalékkal az egyik nő narancsbőrös, míg a másik nem?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!