Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetem ezt el?

Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés

Akadt egy kis problémám. Sajnos 3 éve történt egy sport balesetem, azóta nem tudtam sportolni sajnos. Az előtt sportos alakom volt úgymond , a hasam nem volt nagy, semmi se, tehát látszott hogy sportoltam. Sajnos ez alatt a 3 év alatt eléggé híztam, + 10 kg-t. Ez a + kg a hasamra jött rá, ami eléggé zavar. Úgy néz ki, hogy hónapokon ( 4-5 hónap ) belül el tudok kezdeni újra sportolni.Tudtok ajánlani egy edzéstervet futás , biciklizés mellé? Illetve egy értrend is kellene , hogy le menjen a zsír a hasról , de a súlyom az maradjon meg.

Engem a hasam nagyon zavar, hogy nagy , régen kockás volt, háát most..


19F/70 kg


Így nézek ki jelenleg,próbáltam valahogy imitálni : [link]


Köszönöm


2019. jan. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
el felejtettem, hogy saját testsúlyos edzés kellene, mivel nincs időm eljárni terembe sajnos
2019. jan. 12. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet edzeni, de szerezz be kézisúlyzókat, rudat, súlytárcsákat.


Gyakorlatokat és ismétlésszámokat találsz a neten. Kajára figyelj, vigyél be kevesebb kalóriát, mint ami szükséges, de sok fehérjét. 2-2,5 grammot testtömeg kilogrammonként

2019. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gyakorlat már megvan naggyából .

Íme :

10 burpee

10 guggolás

10 váltott lábas ugráló kitörés (lábanként 5) / kitörés előre

10 fekvőtámasz

10 húzódzkodás / invertált evezés

30 ugrálókötél

futás / biciklizés 30-50 perc

3-5 kör


Étrend ötletem nincs :/

2019. jan. 12. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz neten, youtuben saját testsúlyos edzéssel foglalkozó oldalakat, sokat tudnak segíteni. (Pl barstarzz, calisthenicsmovement, fitnessfaqs, officialthenx..stb)
2019. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!