Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Levert vagyok és néha enyhén...

Levert vagyok és néha enyhén megfájdul valamelyik izületem is. Ennek ellenére elmehetek a konditerembe?

Figyelt kérdés
Két napja kezdődött. Azóta nem voltam konditerembe, holnap viszont szeretnék menni. Érzem hogy bírnám, de ha valami komolyabb bajom lehet ettől akkor hanyagolnám. Ti elmennétek a helyemben?

2019. jan. 13. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, ne fertőzz össze másokat. Értem én, hogy te bírnád, biztosan kemény vagy, de elég önző lenne így más emberek közé menni és összefogdosni meg összezihálni mindent, hogy potenciális vírusgazda vagy. Lehet, hogy rajtad nem tör ki, de aki utánad fogdossa a kilincset, lehet hogy behúz egy háromhetes influenzát.
2019. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed bírod akkor hajrá.


Más meg kit érdekel. Az első marha vicces ezzel a fobiával, buszra, metróra se száll fel gondolom,meg úgy általában emberek közé se megy.:D

2019. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajat magam erdekeben kerlek, hogy ne, mult het vege fele mehettem eloszor edzeni masfel het betegseg utan, nem szeretnek megint elkapni valamit :D

"Viccet" felreteve. Pihenj inkabb még 2-3 napot, aztan meglatod, jobban vagy-e (nekem hasonlo tunetekkel kezdodott egyebkent)

2019. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!