Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek miért lehet az...

Szerintetek miért lehet az hogy az iskolai konditerembe amit tavaly év végén ki tudtam nyomni 4-5x azt most meg se tudom mozdítani? Pedig most szeptembertől konditerembe is elkezdtem járni. (1hetet kihagytam betegseg miatt)

Figyelt kérdés
Eleg erdekes volt foleg hogy az osztalytarsam aki kb 15kgval kevesebb es rajtam tobb izom van o legalabb kitudta nyomni 1x. Nem ertem
2018. okt. 10. 21:49
 1/5 anonim válasza:
Lehetseges hogy rosszul emlekszel a sulyra, vagy rosszul szamoltatok tavaly, tobbnek szamoltatok ami kevesebb volt. Masik elkepzeles hogy most elbiztad magad mert azt hitted konnyu lesz es nem termelodott az adrenalin.
2018. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem termelodott az adrenalin"


Valószínű ez a baj.


Nem szedsz véletlen tömegnövelőt? Az köztudott, hogy kiöli az emberből az adrenalint.

2018. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat piáztál nyáron
2018. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tuti hogy ugyanaz a suly...

Nem tomegnovelozok:D

Alig ittam a nyaron..


Talan azert mert aznap alig ettem meg mostanaba eleg keveset alszok 5-6orat.Na majd kedden megnezem megintxd

2018. okt. 11. 06:20
 5/5 anonim ***** válasza:

"Alig ittam a nyaron.."


Na látod akkor ez a baj. Nehogy kiszáradj, fontos odafigyelni a megfelelő hidratáltságra. Napi 3 liter vizet igyál meg szépen! Után menni fog az.

2018. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!