Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

A Budapesti John Reed Fitnessben lehetséges lenne ez?

Vagyok én aki rendszeresen heti 4 alkalommal jár edzeni, én így kiválthatnám a Gold kétéves bérletet, és van egy haverom aki heti egyszer-kétszer jönne el velem edzeni. Ugye a Gold tagsággal elhozhatom őt magammal, teljesen bérmentve. Meg van szabva hogy milyen rendszerességgel vagy milyen időközönként, egy embert hányszor, ő is használhatja bármelyik termet és részt vehet csoportos edzésen? Azaz gátolna-e bármi abban, hogy a Gold kétéves tagságomat ketten használjuk?

Keress kérdéseket hasonló témákban: John Reed, konditerem

jan. 14. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

a Barátok opció: Naponta egy személy (barát) kísérheti edzés céljából „JOHN REED“ stúdióba (az ÁÜF 2.6.2. pontja szerint

Amúgy bemész, megkérdezed, de ha jól értem akármelyik nap bemész 1 barátod aznap mehet veled.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 14. 14:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"az ÁÜF 2.6.2. pontja szerint"

Az Általános Üzleti Feltételeket fizetés után, emailben kapnám meg. Ezért vagyok bizonytalan picit.

# 2/4Időpont jan. 14. 14:23 Privát üzenet
Nem egyszerűbb oda telefonálni?

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha az lenne, nem tettem volna fel a kérdést.

# 4/4Időpont jan. 14. 16:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A mai menő edzőterekben szabad kemenyen edzeni?
Tömegnövéles a meglévő zsir elvesztése nélkül? Lehetséges?
(Tartok tőle, hogy kiröhögnek, de azért mégis felteszem) Ez lehetséges?
MENTALISTA! Lehetséges, hogy a nemzetbiztonságiak vezetője lenne Red John, aki az ötödik évad 18. részének végén megöli Red John egyik ismerőjét?
Mentalista rajongók! Szerintetek ez lehetséges? (Red John)
Szerintetek lehetséges, hogy Red John nem is ember, hanem egy szervezet?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!