Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ar-ertek...

Melyik a legjobb ar-ertek arányú edzés előtti?

Figyelt kérdés
A fa extreme napalmot nézegetem. Hasonlót tud valaki ajanlani? Köszönöm

2017. dec. 4. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gymbeamról összevásásárolni nagyba a dolgokat, az a tuti. Azt úgy kevered ki magadnak, ahogy akarod.
2017. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, ha kitapasztalod magadnak az alapanyagokat, a saját keverés a legtutibb, nekem 1 adagolókanál beta alanine simán elég... ha nagyon fásult vagyok, akkor megy mellé egy adag pow3rd.
2017. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nitrox valt be a legjobban.
2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Napalmot használok, nálam jól működik. Jól pörget, nagyszerű bedurranást okoz, segít koncentrálni, hátránya viszont, hogy bevétel után mindig bizsergést, viszketést okoz a benne lévő Béta-Alanin-től és könnyű hozzászokni. Ettől függetlenül szerintem nagyon jó. Amit még ajánlani tudok, Scitectől: Hot Blood, jól pörget, jó bedurranás, nincs viszketés, de a Napalmnál nekem gyengébb. Superhero, Hot Bloodnál erősebb, Napalmnál nálam gyengébb. Big Bang, a legerősebb amit valaha használtam, ez tényleg nagyot üt. A Fireworks, Pow3rd nálam egyáltalán nem hatott, ezeket nem érdemes használni. A Biotechtől is egész jól működik a Nitrox Therapy, ettől olyan nagy ütést nem kapsz, de egy lightos edzésnél egész jól működik. Más most hirtelen nem jut eszembe, talán még amit nem próbáltam, de nagyon jókat hallottam róla az a Jack3d, de ezt úgy tudom már nem forgalmazzák. Amit én még használok az az Ami-NO Express, ezt akkor szoktam használni, mikor pihentetem az edzéselőttit (így nem szokja meg a szervezetem és utána is üt) . Ez egy koffein, stimulánsmentes edzéselőtti. Nem gondoltam, hogy működni fog, de tényleg működik. Jó pörgés, durranás, koncentráció. Egyszer megpróbáltam Napalmmal együtt edzés előtt, nagyon jól pörgetett, nagyon jó volt a bedurranás, sosem tudtam ennél jobban koncentrálni az edzésre, mint ekkor, de a hátránya volt, hogy ezek mellett elviselhetetlen viszketést, bizsergést okozott az egész testemen.
2017. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy barátnőmnek ott is bizsereg a beta alanine től, nem szoktunk eljutni a teremig... volt már, hogy csak belecsempésztem a shakejébe
2017. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WIM válasza:
Napalm a best, hotbloodot jack3d t is veri, nàlam dupla adag kell +2 g beta alanin. Imàdom a viszketést a beta alanintôl nemtudom miért zavar az eddzésben valakit. 3 alkalom utann ha az alanin mennyiség ugyan az mar szinte egyaltalan nincsen viszketes. Napalmot mindenkinek nagyon jo anyag!
2018. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!