Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy idő után megerősödik a...

Egy idő után megerősödik a derekam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kihagyás után kezdtem újra rendszeresen edzeni. Ebbe a kezdő programban nagyrészt szabadsúlyos gyakorlatok vannak. Ez teljesen okés. Guggolásnál semmi gond nincs, nem fáj semmi. Felhúzással sincs semmi gond, nem fáj utána semmi, vagy nagyon kicsit. Viszont evezés után, miután ledobom a súlyt pár másodpercig érzem a derekamat hogy fáj. Nem durván, de érezhető. Figyelek arra mind a guggolásnál, mind a felhúzásnál és evezésnél is hogy ne görbüljön a hátam, kissé megrogyasztom hozzá a térdemet is. Nem tudom, hogy ez idővel elmúlik majd ha megerősödök, vagy valamit rosszul csinálok? Esetleg arra gondolok, hogy lehet túlságosan megpróbálok előrehajolni, hogy biztos a hátam dolgozzon és amiatt lehet ez.


Valakinek tipp?

Egyébként nem olyan nagy súlyok, felhúzás 88kg, guggolás 64kg, evezés 54kg-val csináltam.



2019. jan. 24. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pucsitasz nagyon? Mert az sem jó.
2019. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igen egyébként miközben épp el próbálom kerülni a rossz végrehajtást. Holnap edzek, letesztelem.
2019. jan. 24. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod azt, hogy erősíted a hátad alsó felét jobban. Nekem is volt hasonló. Én homorítást és planket csináltam többet, azóta egészen jó.
2019. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőt csinálom mert a program írja, de nem rég óta csinálom szóval lehet emiatt..
2019. jan. 24. 18:40
 5/5 Pekkaa válasza:
Szerintem fókuszálj többet a core és hátizom erősítésére is, hiszen ezek az izmok nagyon fontosak.
2019. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!