Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell guggolnom hogy...

Mennyit kell guggolnom hogy ne legyenek bot lábaim?

Figyelt kérdés

Eléggé vékony vagyok és már nagyon megelégeltem,16 évesen az alakom olyan mint egy 10 évesé,semmi csípőm,a combom egyenes és semmi formája, szeretném izmositani mert szerintem az szexi meg hát nyilván szebb egy izmos láb mint egy pálcika

Edző terem sajnos nem jön össze,túl messze lakok tőle ezért itthoni módszerekre gondoltam, mert nyárra szeretnék jobb alakot

Azt is tudom hogy egy héten elég 3x 1 órát mert csak úgy tud igazán növekedni az izom,guggolás, kitörés, láb emelések elég?esetleg tudtok még valamit ajánlani? nagyon meghálálnám mert így undorom magamtól



2019. jan. 25. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőnek meg kell tanulni guggolni.

Mivel nem vagy túlsúlyos elméletileg mennie kell a szabályos guggolásnak,ha nem(befelé vagy kifelé forduló térdek) ,akkor vannak rávezető gyakorlatok.

Van súlyzód?

2019. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!