Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felétek is egyre több a...

Felétek is egyre több a divatgyúrós?

Figyelt kérdés

Márciusban lesz 10. éve, hogy edzek. Szóval mondhatni, hogy releváns talán a véleményem.

Azt vettem észre (különböző termekben is), hogy az évek alatt kialakult egy réteg, akik a divat gyúrósok. Nektek mik a tapasztalataitok?


Itt most ezekre a tipikus 67 kg izomtrikós srácokra gondolok, akik befoglalják a gépet, aztán nyomkodják a telefont megállás nélkül.



2019. jan. 27. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban fogalmazódott meg bennem is hasonló gondolat.


De nem csak a telefonnyomkodástól azok.


Én mindig elcsodálkozom azon is, amikor bejön a terembe egy új srác. Szemmel láthatóan nulla sport múlt. De azért full under armour cuccban nyomja már az első héten is. Amikor az étrendje kimerül még a muter párizsis zsömléjében a fehérjét már akkor is issza naponta 4x.


Attól viszont én is agyérgörcsöt kapok, amikor befoglalja a gépet fél órára aztán nyomkodja a telefont. Egyszer eldurran az agyam aztán páros lábbal rúgom le onnan.

2019. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drazicc ***** válasza:
100%
Én is 10 éve testépítek. Az a jó benne, hogy max egy-két hónapot vannak aztán megunják. Észrevettem, hogy rendszerint mindig januárban, májusban és szeptemberben jönnek újak. Január: Szilveszteri fogadalmak, május: hátha 1 hónap alatt nyárra kigyúrja magát, és ugye szeptember a sulikezdés. Engem ritkán zavarnak, mert olyan terembe járok ahova azért olyan nagyon-nagyon sokan nem mennek, de ha ilyen helyzet van akkor megkérdezem, hogy beszállhatok-e.
2019. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök vicces.

Nálunk most teli volt a terem 65 kilós gimnazistákkal, bioteches vagy underarmour póló, csillogós sportcipő és focizokni, fekete mintás izzadságelszívó jégeralsó-szerűség és nike rövidnadrág, márkás térdrögzítő, könyökrögzítő, ujjatlan kesztyű, protein shaker a kézben mindig. Aztán fekvenyomnak 5 kilós tárcsákkal és 20 percig telefonoznak, szelfiznek és beszélgetnek.

2019. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 67 vagyok, de lenyomom egy óra alatt ami kell és megyek a rákba főzni vagy étterembe megkajálni. Mobilt be se viszek, mert csak elhagynám, amilyen zokni néha az agyam. 😂
2019. jan. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább tedd össze a két kezedet, hogy felétek csak az elmúlt években jelentek meg ezek. Anno én is kb. 10 éve akartam elkezdeni kondizni, 2 alkalom után hagytam a francba, mert a környék összes terme ilyenekkel volt tele már akkor. Meguntam, hogy egy-egy gépre félórákat kell várni.

Vannak ismerőseim, akik kondiznak, ők azt mondják 10 év alatt felénk annyi változott, hogy az ilyen kaliberű csajok is megjelentek a kondikba. Az a tipikus ,,nem vagyok ribi, de csak popsira akarok gyúrni, hogy kerek legyen és megbámulja mindenki".

2019. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!