Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan menjek le 10 százalékos...

Hogyan menjek le 10 százalékos testzsírra?

Figyelt kérdés
Jelenleg, saját becsléseim alapján 15% -18% lehet. 68kg vagyok, 174cm magas, 20 éves. Fél éve tornázom. 60kg voltam, amikor elkezdtem. Szóval 3-5kg zsírt kellene elégetnem úgy, hogy a lehető legkevesebb izomtömegem bánja. Egyébként még azt hozzátenném, hogy januárig tömegeltem, tisztán, vagyis a lehető legkevesebb egyszerű szénhidrátot vittem be. Naponta kb 3000kcal-t. Decemberben valamiért megálltam, tartottam a 68kg-t, valamiért nem tudtam többet felszedni. Most úgy döntöttem, hogy leszálkásítanék annyira, hogy látszódjon a hasizmom. Egyébként csak a hátam alsó részén és a hasamon van nagyobb mennyiségű zsír. Egyéb testrészeimen nincs.
2019. jan. 31. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A megallasod okai: egyreszt hideg van, hulyen hangzik de rengeteg kaloria elmegy a testho fenntartasara. Telen pl. sokkal konnyebb dietazni mint nyaron, pont ez miatt. Masodszor, megnott annyira az izomtomeg, hogy ezzel a kajaval a kaloriabevitel keves legyen. Harmadszor, kell egy drasztikus edzesterv valtas hogy tovabb nolj. Ilyenkor ajanlott lehet elkezdeni a kreatint, ha jol eszel mellette, nem puffaszt be, de erosebb leszel, nagyobb sulyok-->tobb izom.

Neked nem kell sokat fogynoi, ez egy kenyelmes tempoban kb. 1,5-2 honap normalis dieta. En a helyedben meg megcsinalnek egy 3 honapos kreatin kurat es utana dietaznek. Egyreszt tobb izommal konnyebb a dieta, masreszt tobb izom jobban latszik azomos (te esetedben 10%) testzsirnal. Tehat nem mindegy hogy 62 vagy 67 kiloval van 10% tzs-od.

2019. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyaron is igaz, mivel meleg van a test kompenzal,probalja huteni a testet igy is rengeteg kaloria megy erre.

10%tzs elegge "verseny" forma nem egeszseges

2019. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2019. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
férfi vagy? 68 kilósan hova akarsz szálkásítani? nincs is rajtad izom, legfeljebb botsáska leszel. ezzel a magassággal sem kezdenék el szálkásítani 80kg alatt... semmi értelme, lemegy egy kis víz is, maradsz 60kg. a férfi 100 kilónál kezdődik, az alatt csak karácsonyfadísz
2019. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az én célom inkább ilyesmi:

[link]


szerintem te ilyenre gondoltál:

[link]

2019. febr. 3. 00:39
 6/7 anonim ***** válasza:

:D Most belinkeltel egy olyan kepet, amit en nem sorolnek semmilyen szinten a testepites kategoriajaba, meg egy olyat ahogy soha nem fogsz kinezni (se te, se en) ha magadra koltened a vilag osszes penzet es idejet akkor sem. Miert nem tuzol ki egy realis celt? Hogy legyen ertelme annak amit csinalsz?

Na de konkretan valaszolva, ez valoban olyan 10% tzs. Ha te most 68 kg vagy, 60 kozelebe kell lemenned. Ergo jelenleg nem vagy olyan izmos, hogy hozzal egy hasonlo format ha nekiallsz dietazni. Ezert mondjuk itt tobben hogy menj fel 70 fole (75-80 korul), mert ha onnan dietazol le a jelenlegi sulyodra, egyreszt konnyebb, masreszt van ertelme, mert talan latszik hogy edzel (lesz forma).

2019. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom régebbi a kérdés Én 172 cm vagyok és 66 kg-sen 9%-os a tzs-m. Igaz én 76 kg-ről szálkásitottam le , és már 2 éve nyomom :D!
2019. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!