Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lesz így kockahasam? 16/F

Hogyan lesz így kockahasam? 16/F

Figyelt kérdés

10-én lesz 4.hónapja hogy a konditermes edzésbe belekezdtem, akkor 63kg-val mentem le a konditerembe, most 69kg vagyok, zsirosodást nagyon nem tapasztaltam, inkább szélesedtem kicsit, nőtt a mellem, és a karom, szóval szerintem olyan 3kg zsir, 3kg izom jöhetett rám..A lényeg, hogy 183cm vagyok és 69kg ami elég soványnak számít, vékony a karom, vékony a lábam, mindenem, kivéve a hasam, a hasam mint egy sörhas olyan, nagyon sok rajta a zsír, oda rakódik le, jár a konditerembe egy ilyen komolyabb testépitő, és aztmondta, hogy eléggé izmos a hasam, ha levinném a zsírt, akkor nagyon kockás lenne..A lényeg, hogy mit lenne célszerű csinálnom?

1.Tömegnövelés kb 75kg-ig majd elkezdjek szálkásítani?

2.Egyek minnél több fehérjét, kevesebb zsírt, és eddzek keményen?


2019. febr. 2. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
szénhidrátot*
2019. febr. 2. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre szerintem tömegelj, aztán ha elértél egy számodra jó súlyt, akkor szálkásíts le. Viszont ha úgy gondolod, hogy sok zsír jön fel, akkor csökkentsd az adagot.
2019. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!