Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szidják itt sokan a...

Miért szidják itt sokan a zöld jumbot?

Figyelt kérdés

Én például vékony testalkatú vagyok és nekem nagyon jól működik a jumbo. Nem zsírosodok és a segítségével túl tudtam lépni egy holtponton.


Most azért mert valaki amúgy is dagadt vagy hajlamos ra és eszetlenül ezt issza aztán még dagadtabb lesz az nem a tápkieg hibája...



2019. febr. 3. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért szidják, mert tele van cukorral és nem egészséges. Szerinted eszel minden nap x gramm (=sok) cukrot, akkor mi fog történni? És itt nem azt értem, hogy egyesek elhíznak tőle, mert akkor nem az a baj, hogy ezt isszák, hanem az, hogy rosszul esznek. Kicsit utána nézel, hogy a sok cukor mit okoz, akkor megkapod a választ.
2019. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg leszek tőle? Atyaég! Erre nem gondoltam. Ezt jelenteni kéne az OÉTI-nek vagy a NÉBIH-nek!
2019. febr. 3. 09:59
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Mer' az még ződ'. A banánbó' sem jó a ződ' nem? Na látod.. a jumbóbó' sem jó a ződ.
2019. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan egyed, engem nem zavar. Ha nem vagy képes felfogni a (sok) cukor hatásait akkor gratulálok. Nem csak a cukorbetegségre gondolok, mert az nem feltétlen ettől alakul ki. Meg persze, 19 évesen nem tapasztalsz semmit. Na majd 50 évesen megkérdeznélek..

Egyébként nem unod feltenni ezt a sok 'zöld jumbós' kérdést? Feltetted már, megválaszolták. De azokat is felesleges volt, mert csak egy kicsit keresgéltél volna, akkor találtál volna választ.

Na további egészséges jumbózást' kívánok!

2019. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te 85% te mindenhol szidod a jumbot. Tuti a Biotech pénzel téged ezért.
2019. febr. 3. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Pfu basszus, lebuktam....

Mert szerinted a bájotek' nem csinál tömegnövelőt? Azt is éppúgy baromságnak tartom, márkától függetlenül. Egyedül fehérjét iszok és nem bájoteket'. Azt is próbáltam, de más márkát is. Egyikkel sincs bajom, csak vannak termékek, amik SZERINTEM feleslegesek. Nem kell felháborodni azon, hogy leírom a véleményemet és azt, amit másoktól hallok. Nekem nem ez az álláspontot. Oké, elfogadtam. De akkor Te is tedd így. Ennyi.

Például itt van egy válaszoló, aki annak idején szintén leírta, hogy nem kell a cukros tömgnövelő. És valljuk be, Ő azért már nem akkor kezdte ezt a sportot, amikor ezt leírta.. Íme: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__862.. Szóval nem fogok Veled vitatkozni, leírtam a véleményem, Te is a sajátodat. Ennyi. További szép napot!

2019. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Mert túlárazott porcukor egy kis fehérjével.

Mert van sokkal jobb ÉS olcsóbb megoldás.

2019. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj mindig ide lyukadunk ki, hogy mi olcsó.

El kéne fogadni, hogy ez nem olcsó sport. Aki csóró az menjen futni...

2019. febr. 3. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan annyit fogsz nőni a zöld jumbódtól, mintha kevernél zab lisztet fehérjével tejben.

A kettő között az ár a különbség és az, hogy egyiknél nem változtatható az arányokat igény szerint, a másiknál igen.

2019. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert fehérjeáron veszed a szénhidrátot
2019. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!