Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Bodybuilder.hu-nak nem...

A Bodybuilder.hu-nak nem kínos a BB rádió és Drugs Bunny?

Figyelt kérdés

Régen jobbára testépítésről beszélgettek csak, addig hallgattam is, aztán ahogy egyre több témát érintettek és Bunny egyre frusztráltabb lett, leszoktam róla.


Nemrég meghallgattam néhány újabb adást, de hamar lekapcsoltam:

Alig van szó testépítésről, viszont olyan témákról beszélgetnek, amikhez egyáltalán nem értenek (politika, szexualitás, zene, filmek), ráadásul mindenkiket szidnak az egyetemistáktól kezdve a fészbukozókig, h minden h-lyék, ami kicsit vicces olyan emberektől, akik ragozni és használni sem tudják rendesen a magyar szavakat, és alig értenek vmi a politikából.


igazából azt nem értem, h a BB.hu vezetése miért szól rájuk, h csak testépítésről beszéljenek, vagy hogy nem kínos nekik az kocsmai szintű okoskodás, amit művelnek.


Komolyan nem értem, miért gondolják, hogy ezt egy testépítő oldalon kell tenniük, nem mondjuk a saját oldalukon.



2019. febr. 5. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ennek a "nagy élettapasztalatú" (haha) figurának van érettségi vizsgája? Honnan értene a politikához, ahhoz egy nem szakirányú MA diploma is kevés, az sem értés, csak szerény választópolgári ismeret. DB a magyar társadalom, és a testépítők szégyene, kocsmai okoskodó, nem több.
2019. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 MadSeal ***** válasza:
Nekem csak az nem tetszik, hogy ha a scitec egy adag mosómedveszart csomagolna, ő azt is úgy kibeszélné, mintha a legnagyobb szükséged lenne erre a termékre...Ez persze valamilyen szinten érthető, mivel kvázi ingyen gyártanak tartalmat, ahol minimum az utat állni kell, nem beszélve a vágásokról és belefektetett időröl...Csak néha zavar, na :,D Am szerintem egyáltalán nem egy hülye ember, de nem is egy polihisztor...Nekem nincs bajom a véleményeivel, bár nem tudom miket mondanak a ràdioba, sose hallgatam egy másodpercet sem, csak a BB.TV-t szoktam nézni
2019. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Regen enis Bunny rajongo voltam, de aztan tajekozott lettem, tapasztaltabb es rajottem hogy eg narcisztikus nagykepu idiota aki nagyon okosnak hiszi magat kozbe alig ert valamihez. Videot vagni tud mondjuk de ennyi.
2019. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

# 11/13


tudtommal nincs érettségije, állítólag autószerelő végzettsége van csak. ettől persze még érthetne sztem a politikához, ha mondjuk tájékozódna és gondolkodna, de nem teszi.


# 12/13

vmennyire tényleg érthető, csak annak tükrében elég vicces, hogy közben mocskos kapitalista világról meg tisztességről papol.


## 13/13

régen én is bírtam, csak ahogy egyre többet olvastam a témában, rájöttem, h messze nem ért annyira a testépítéshez, mint azt gondolja magáról. a tudása felszínes és teljesen elavult.


más témákhoz meg sztem alig ért vmit. politikában olyanokat mond, mint egy 70 éves vidéki öregasszony, zenéhez, filmekhez sem ért jobban, mint az átlagember.

nem beszélve a helyesírásáról meg fogalmazási készségéről.


csak ugye közben meg fikázza az egyetemistákat, újságírókat, ami elég vicces egy olyan embertől, aki egy kocsmai hőbörgő szintjén van.

2019. ápr. 3. 15:52
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj már ennyire kérdező. Ha szorgalmasan tanulsz és dolgozol viheted te is annyira, mint Bunny. De ehhez alázat kell!
2019. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod Bunnyval, az egyik leghitelesebb, leghozzáértőbb személy a magyar testépítésben. Van egy stílusa, ami nekem bejön, masnak lehet nem, ettől még rendkívül sokat lehet tanulni tőle
2019. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hiteles? Mi okozza a hitelességét? Sose volt profi vagy sikeres, és kokszolt is elég rendesen.


Közben nekem is eszembe jutott mikor szól a politikáról. Tényleg ilyen buta fideszes nyugger szint.

2019. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Hiteles? Mi okozza a hitelességét? Sose volt profi vagy sikeres, és kokszolt is elég rendesen."

Edzéssel, testépítéssel kapcsolatban szerintem hiteles. Mutatja hogy kell szabályosan edzeni, stb. És koksz témában is elég szakértő. Hogy politikáról, egyéb témákról mi a véleménye, engem nem érdekel annyira, megjegyzem, neki ugyanannyi joga van szabadon beszélni mint bárkinek

2019. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

# 16/18

majdnem a 20. hozzászólásnál tartunk, de neked még azt sem sikerült felfognod, hogy nem(csak) a stílusával van baj.

leghozzáértőbb? :D igen, nyilván ezért is van tele a Sárga Kapszula hibákkal: még az aerob fogalmát és azt sem tudta pontosan leírni, mik azok az izületvédők.

a full kezdők tanulhatnak tőle max.

2019. ápr. 4. 08:16
 20/23 A kérdező kommentje:

# 4/18

sehol nem írtam olyat, h aki nem politikus, az nem érthet a politikához, azt írtam, h ők konkrétan nem értenek hozzá.


„a rádiók üzenete. nem azért szidják a facebookot, mert minden téren rossz, hanem mert rengeteg rossz tulajdonsága is van és ,ha ez szerinted nem így van akkor sajnos nem Bunny készülékében van a hiba”


jaja, nyilván nem jött nekem az üzenet és az én készülékemben van a hiba. komolyan, kezd olyan érzésem lenni, h ha DB leboríttatna egy mázsa trágyát és meghemperegne benne, ti annak is tapsolnátok, hiszen a mester tévedhetetlen.

tehát miért is szidja a facebookot? elsősorban azért, mert sok a magamutogató ember. de a twitter az gondolom, rendben van, hiszen Bunny oda szokott feltölteni motoron pózoló képet, meg képet a kutyájáról, ebédjéről.


„miért ne beszélhetnének az élet fontos dolgairól?”


te tényleg hadilábon állsz a szövegértéssel. nem azt írtam, h nem beszélhet róla, hanem h ezt miért a bodybuilder.hu-n teszi.


„ha te csak a testépítést szereted az életben, nem pedig magát az életet, elárulom az megint nem egy jó tulajdonság.”


?? ilyet sem írtam sehol.

2019. ápr. 4. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!