Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Bodybuilder.hu-nak nem...

A Bodybuilder.hu-nak nem kínos a BB rádió és Drugs Bunny?

Figyelt kérdés

Régen jobbára testépítésről beszélgettek csak, addig hallgattam is, aztán ahogy egyre több témát érintettek és Bunny egyre frusztráltabb lett, leszoktam róla.


Nemrég meghallgattam néhány újabb adást, de hamar lekapcsoltam:

Alig van szó testépítésről, viszont olyan témákról beszélgetnek, amikhez egyáltalán nem értenek (politika, szexualitás, zene, filmek), ráadásul mindenkiket szidnak az egyetemistáktól kezdve a fészbukozókig, h minden h-lyék, ami kicsit vicces olyan emberektől, akik ragozni és használni sem tudják rendesen a magyar szavakat, és alig értenek vmi a politikából.


igazából azt nem értem, h a BB.hu vezetése miért szól rájuk, h csak testépítésről beszéljenek, vagy hogy nem kínos nekik az kocsmai szintű okoskodás, amit művelnek.


Komolyan nem értem, miért gondolják, hogy ezt egy testépítő oldalon kell tenniük, nem mondjuk a saját oldalukon.



2019. febr. 5. 09:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem kell komolyan venni.


Őket csak a olvasottság érdekli.

Drugs bunny mindig is egy műveletlen, egyszerű ember volt, aki rengetegszer mondott ellent magának.


Bodó meg másik sem egy lángész. Kocsmai okoskodás szintjén van a BB rádió: 3 félművelt ember okoskodik, akik nem olvasnak, alig értenek valamit a világból.


Szerintem a Bodybuildert nem érdekli, hogy égetik magukat, amíg sokan hallgatják őket.

2019. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekli őket. egyébként már ezer éve nem is volt BB rádió, azt hiszem, nincs ideje Bunnynak, vagy messze laknak egymással Virslivel, vagy Hurkával, vagy mi a neve annak a bohócnak XD


Sokat elmond Bunny szellemi képességeiről, hogy alig egy hete írt egy cikket arról, hogy ő lejár edzeni még mindig, azt sugallva, h csak konditermi edzéssel lehet erősíteni az immunrendszert.


választás előtt meg elképesztő hülyeségeket hordtak össze a rádióban: „kalifátus lesz, ha nem nyer a FIDESZ, nem számít Mészáros Lőrinc gazdagodása”. Stb. Tipikus ostoba, korlátolt ember, olyan, mint az átlag magyar gyúrós, aki szerint csak a csirkerizs a jó, a szír meg maga a Sátán.

2020. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem már megszűnt a műsor.


Amúgy meg Drugs Bunny mindig is egy korlátolt, egyszerű ember volt, akit azért fizettek, mert meg tudta szólítani az egyszerű embereket.

Csúnyán fogalmazva: DB egy proli „szakértő” proli rajongókkal, és nagyjából annyit ért a világból, mint egy 12 éves gyerek.


Régen sok emberre volt hatással, de legyünk őszinték: semmi olyan infót nem mondott, amit ne lehetett volna máshonnan összeszedni, az egyetlen, amiben kitűnt, az a borzasztó egyszerű, primitív stílusa.

Ahogy azt korábban leírták, az öregedés és az, hogy mangalicává hízott, meg csak növelte a frusztrációját.

2020. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!