Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Bodybuilder.hu-nak nem...

A Bodybuilder.hu-nak nem kínos a BB rádió és Drugs Bunny?

Figyelt kérdés

Régen jobbára testépítésről beszélgettek csak, addig hallgattam is, aztán ahogy egyre több témát érintettek és Bunny egyre frusztráltabb lett, leszoktam róla.


Nemrég meghallgattam néhány újabb adást, de hamar lekapcsoltam:

Alig van szó testépítésről, viszont olyan témákról beszélgetnek, amikhez egyáltalán nem értenek (politika, szexualitás, zene, filmek), ráadásul mindenkiket szidnak az egyetemistáktól kezdve a fészbukozókig, h minden h-lyék, ami kicsit vicces olyan emberektől, akik ragozni és használni sem tudják rendesen a magyar szavakat, és alig értenek vmi a politikából.


igazából azt nem értem, h a BB.hu vezetése miért szól rájuk, h csak testépítésről beszéljenek, vagy hogy nem kínos nekik az kocsmai szintű okoskodás, amit művelnek.


Komolyan nem értem, miért gondolják, hogy ezt egy testépítő oldalon kell tenniük, nem mondjuk a saját oldalukon.



2019. febr. 5. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Drugs Bunny komoly élettapasztalattal rendelkezik az élet szinte minden teruleterul. Amugysem lehet testepitesrol mindig beszelni, ez nem egy eseménydús sport.
2019. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Bunny nagyszerűen illusztrálja, hogy milyen az átlag gyúrós...


Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge stb. ...

2019. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Látom sok itt a bunny rajongó, jól lepontoztak :D
2019. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
én is hallgatom a rádiót, már több éve. de a feltevésed több sebből vérzik. egyrészt miért ne értenének a politikához? attól, hogy valaki nem politikus még láthatja mi megy ebben az országban. másrészről ezek szerint nem jött át neked a rádiók üzenete. nem azért szidják a facebookot, mert minden téren rossz, hanem mert rengeteg rossz tulajdonsága is van és ,ha ez szerinted nem így van akkor sajnos nem Bunny készülékében van a hiba. a másik, hogy mégis ki szólna rá Bunnyra, mikor ő az egyik vezető személyiség itt magyarban, aki testépítésről médiát közöl? lehet nem szeretni őt, én sem azért hallgatom ,mert mindennel egyet értek vele. a testépítés mellett miért ne beszélhetnének az élet fontos dolgairól? ha te csak a testépítést szereted az életben, nem pedig magát az életet, elárulom az megint nem egy jó tulajdonság.
2019. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Így van. Drugs Bunny egy értelmes, sokrétű ember. Nem csoda, hogy nem tud azonosulni ezzel a sok hülyével.


Aki jót akar magának mind a testépítésben, mind az élet nagy kérdéseiben hallgat rá, nem most jött le a falvédőről, tudja mennyi az annyi.


Ha kezdő lennék és fiatal biztosan hozzá mennék edzeni, és meghallgatni a véleményét mindenről.

2019. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 2/5

igen, azért is írtam ki a kérdést, mert érdekelt, h maradtak-e még rajongói, és hát ahogy látod, bőven maradtak.


A Drugs Bunny-jelenség is jól mutatja, hogy ha elég hangos vagy és alpári, és magabiztosan ismételgeted a baromságaidat, akkor lesznek fanatikus híveid, akkor is, h minden héten ellentmondasz magadnak.


és nem akarod személyeskedni, de amikor vki azt írja, hogy Bunny értelmes (most vmelyik válaszoló), majd lefordulok a székről a röhögéstől.


Drugs Bunny tipikus példája az olyan félművelt embernek, akinek nagyon felületes tudása van sok dologról, de igazán semmilyen témához sem ért( na jó talán a motorokhoz, azt nem tudom megítélni).


Már az nevetséges, h egyáltalán komolyan veszi bárki azok után, h megirt egy tárgyi tévedésektől hemzsegő könyvet, a Sárga kapszulát, amelynek a hibáit már a gyk-n is több helyen kivesézték.

ráadásul tele helyesírási hibával, elgépelésekkel. ilyen pongyolán megírt beadandó nálunk egyest ért a főiskolán.


Az is elég furcsa, hogy ennyire agresszívan szidja a fészen lévő embereket, miközben a twiterren a kajájáról meg kutyájáról posztol. az ugye más!!!


egy olyan ember, aki leírja, h „higyje” meg 1 év Ausztrália után sem tud normálisan angolul, ne szidjon inkább senkit.

2019. febr. 5. 16:58
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Te biztos tudsz jobb konyvet írni. Hajrá!


Az a sárga konyv a Biblia lett sok kezdonek, sokan sehol nem lennének nélküle. De gratulalok hogy a helyesírási hibákat észrevetted az nagyon fontos.


Van egy olyan érzésem hogy irigy vagy rá, de ne aggódj soha nem késő elkezdeni elérni valamit.

2019. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
Bunnynak a sárga kapszulát köszönhetjük, neked meg ,hogy emlékeztettél rá meg kéne hallgatni az újabb rádiót. legalább ma sem unatkoztam, köszi
2019. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Bunny a legjobb! Ennyi.
2019. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

# 7/8


„Te biztos tudsz jobb konyvet írni. Hajrá!”


ez gyakori érvelési hiba.


akkor mostantól nem mondhatsz véleményt ételről, mert nem vagy szakács, zenéről sem, amíg nem tanulsz meg zenélni és adsz ki albumot.


„Az a sárga konyv a Biblia lett sok kezdonek, sokan sehol nem lennének nélküle.”


Aha. Tehát ha nem lenne 1 db (!) Sárga kapszula könyv, akkor nagy bajban lennének a kezdők, mert más oldal, könyv nem is létezik, értem.


„De gratulalok hogy a helyesírási hibákat észrevetted az nagyon fontos.”


kissé szelektíven olvasol. azt is írtam, hogy tele van tárgyi tévedésekkel, ehhez még hozzácsaptam, h tele van helyesírási hibákkal, ami egy komolynak szánt könyvtől elég vicces.



„Van egy olyan érzésem hogy irigy vagy rá, de ne aggódj soha nem késő elkezdeni elérni valamit.”


ha nem értesz a pszichológiához, ne erőltesd inkább, és unalmas már rohadtul ez a érvek hiányában odavetett „irigy vagy” baromság, nőj fel.



# 8/8


:D


látom, örökké hálás leszel Bunnynak, mert írt egy könyvet, amiben még az aerob fogalma és az izületvédők is hibásan vannak megírva :D


vannak ám itt gondok. akkor remélem, minden egyes hobbigyúrósnak is borzasztóan hálás vagy, akik leírtak az alapokat a blogjukon vagy elmagyarázzák a youtubon.


jó szórakozást a BB rádióhoz! vajon Bunnynak már sikerült már utánanézni, hogy mi az a faj vagy a surface szó helyes kiejtésének?

2019. febr. 7. 07:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!