Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Korrekt, ha ilyet mond egy...

Korrekt, ha ilyet mond egy személyi edző?

Figyelt kérdés
“Ezt a nyugdíjasok is meg tudják csinálni”
2019. febr. 5. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kontextustól és hangsúlytól függ.
2019. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

“Nem akarja, hogy rosszul érezzem magam, de ezt még a nyugdíjasok is meg tudják csinálni, nekem ennyire nincsenek izmaim.”


Tudom én is, ezért is fizetek neki óradíjat.


Lehet csak túlreagálom, én is tudom, hol a hiba, hiszen én kerestem fel, fene se akarja még többet hallani, főleg mikor épp teszek érte, hogy változzon a helyzet. Egyszerűen sért a dolog pláne egy olyantól, akit én alkalmazok és akinek motiválnia kellene.

2019. febr. 5. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezek szerint igaza van, te meg láthatólag keresel valami ürügyet, hogy abbahagyd, és ezért inkabb megsértödsz, ahelyett, hogy szót fogadnál neki!
2019. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba ott. Vannak ilyen taplók én az autosoktatot hagytam ott mert ordibált.


Ezenek pszichiáter kellene de nem ismerik be.

2019. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak így akart motiválni.
2019. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, néha fájó az igazság. Ne vedd a szívedre.
2019. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vagy izmos, nem ok arra, hogy lekezeljen, hiszen épp azért vagy nála, hogy ezt fejleszd.

Ha nem csinálsz meg semmit, amit kér, akkor megértem a megjegyzését.

2019. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Nos azért az érdekes, hogy egy ingyenélő here, egy féreg, a társadalom mocska, egy senki személyi edző tudja, hogy mire képesek azok a nyugdíjasok akik vele ellentétbe az életüket ledolgozták normális munkával nem influencer meg személyi edző lol undorító egy világban élünk. A helyedbe odavágtam volna, hogy figyelj ide te senkiházi, én azért dolgozok hogy a pénzemért cserébe te így beszélj velem? Hát a számláid is én fizetem te INGYENÉLŐ!
2019. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
8as jól mondja !!!
2019. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha minden ok nélkül mondja akkor igazi tapló. Ezzel nem motivál, hanem pont az ellenkezőjét éri el. Ha nem jössz ki vele, pökhendiskedsz, nem tud veled dolgozni akkor megértem.
2019. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!