Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez mennyiből...

Szerintetek ez mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni otthonra egy jó padot meg 2 összeszerelhető egykezes súlyzót ami kb 60 kilóig szerelhető fel. Tehát így 120 kilónyi tárcsával.
2019. febr. 7. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy 60 kilósig a szerelhetőt tuti nem tudod felpakolni, max ha 50 mm-eset veszel , annak kicsit nagyobb a rakodórésze, de a tárcsa is drágább általában ahhoz.Ráadásul véleményem szerint méretéből adódóan nem is olyan kényelmes használni ezeket. Esetleg kétkezes rúd + állvány nem játszik? Vannak ilyen kicsi állványok, amivel már tudnál guggolni is és nem foglal nagy helyet. Kb 20 ezer körül mozog az áruk és 150 kilót bírnak ami hobbi szinten tuti elég lesz.


[link]

2019. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SZücsöm ***** válasza:
Van egy jobb ötletem menny el a Decathlonba vegyél ott padot,állványt (amin húzódzkodó is van) 2m-es rudat súlyokkal (én "tolódckodót" is vennék(igazából vettem is)) akár megdobhatod francia rúddal is, egykezes súlyzót ott viszont 20kg-snál nehezebb sajnos nincs. Állíthatós is csak 10 kg ig. Én úgy oldottam meg hogy van 10kg-s állítható pár 15és20kg hex kézi párok és ezekhez veszek talán még 30vagy35 kg os kézit párban(bár szerintem nem lenne sok értelme már annak) Én nagyon csodálkoznék ha találnál 35kg nál nehezebb kézi súlyzót főleg állítósba ha mégis max az ebaye bugyraiban valahol de Mo-n tuti hogy nem fogsz. Arról nem is beszélve hogy én még életemben nem láttam 60 kg-s kézit. Am én a fentieket vásároltam karácsony környékén + Ab Wheelt + a rudakhoz 120kg-nyi gumis tárcsát súly szorítókkal és az együtt volt kb 250 ezer ft. Lényegében mindenemet meg tudom edzeni ennyi mindennel már.
2019. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SZücsöm ***** válasza:
Ja és az előbbihez hozzátenném hogy ez nekem mind elfér panelban úgy hogy van még egy falba fúrt húzódzkodóm TRX-el (elég hely is van a használatához) + egy hasgép + egy elliptikus tréner tv egy nagyobb szekrény + 2 kissebb és ez mind egy szobában van. Azaz bár kell ezekhez felesleges tér de egyáltalán nem kell nagynak lennie.
2019. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!