Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hallottatok már a veganizmusró...

Hallottatok már a veganizmusról? Testépítés szempontjából milyen előnyökkel jár?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Igen, hallottam róla.

Az állatok használata elleni mozgalom. Élni és élni hagyni.

A testépítéshez nincs semmi köze.

A teljes értékű növényi étrend előnyei, hogy nem tartod folyamatos gyulladásban a szervezeted és így nem szenvedsz a tipikus nyugati népbetegségektől, valamint sokkal kevesebb eséllyel fogsz betegség miatt meghalni.

2019. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Fura a válaszod. Azt mondod nincs köze hozzá aztán leírsz olyan dolgokat amik nagyon fontosak testépítő szemmel. Mindegy. A válaszod második része hasznos.
2019. febr. 13. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Húsevőként milyen folyamatos gyulladásban van a szervezetem, 1. válaszoló? Ez nagyon érdekelne. :D
2019. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olt itt egy HeroldKA nevű felhasználó,aki jól ki volt gyúrva és vegán volt
2019. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Azért fogalmaztam így, mert látom, hogy nem a veganizmus érdekel, hanem a növényi étrend számodra hasznos hatásai testépítés szempontjából.

Növényi étrend mellett is lehetséges, de nagyon alapos utánajárást igényel az étrend összeállítása.

Azt is fontos megemlíteni, hogy aki így étkezik, annak felgyorsul az anyagcseréje és optimalizálódik a test működése. Ez abban nyilvánul meg, hogy minden abnormális dologtól megszabadul. Legyen az súlyfelesleg, immungyengeség, hormonzavar, emésztési panaszok, allergiák, és minden kialakulófélben lévő betegség, beleértve a rákot is.

Szerintem az indokolatlan mennyiségű izomtömeget még nehezebb így fenntartani, mert a tested egy optimális egyensúlyra törekszik, ha lehet így fogalmazni.


Hármas válaszoló, olvasd el Dr. Michael Greger "Hogy ne halj meg" c. könyvét, vagy a Kína tanulmányt, és megkapod a választ!

2019. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyan nem testépítés szempontjából, de személyes tapasztalatom: vegán lettem, és megfelelően összeállított növényi étrenden éltem, így pedig annyi energiám lett, hogy nem tudtam nem heti hatszor edzeni. A hetedik napon is mentem volna, de zárva volt a terem, ahol akkoriban bérletem volt. Most kicsit elengedtem magam, több munkahelyem van egyszerre, úgyhogy nincs időm edzeni, így is kifárasztom magam, de azt biztos, hogy ha jól állítod össze az étrendedet, akkor szuper eredményeket érhetsz el és rengeteg energiád lesz. :)
2019. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként abban egyetértek az első hozzászólóval, hogy a veganizmus egy állatjogi mozgalom, a diéta, amit követnek a mozgalom tagjai a növényi étrend. Azért fontos ezt tisztázni, mert ha valaki hangoztatja, hogy vegán és közben boldogan tapsol az elefántnak a cirkuszban, az hátráltatja a mozgalom haladását. :)
2019. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!